فهرست
چراغپور: پرسپولیس نفت را ببرد 80 درصد قهرمان است
چراغپور: پرسپولیس نفت را ببرد 80 درصد قهرمان است

چراغپور: پرسپولیس نفت را ببرد 80 درصد قهرمان است

آی اسپورت - جلال چراغپور از کارشناسان خوب فوتبال ایران است. او شانس پرسپولیس را برای قهرمانی در لیگ برتر بیشتر از بقیه تیم‌ها می‌داند و می‌گوید:« از سه دیدار باقی مانده پرسپولیس مقابل حریفانشان بازی با نفت تهران بسیار سخت است. جدا از اینکه نفت یکی از تیم‌های خوب فوتبال ایران است و حتی از شانس کسب سهمیه نیز در این فصل برخوردار است انگیزه فوق العاده بالای منصوریان برای متوقف کردن تیم پرسپولیس را هم باید در نظر گرفت. در صورت موفقیت نفت در بازی با پرسپولیس هواداران استقلال به مقایسه این موضوع خواهند پرداخت و می‌گویند کاری که مظلومی در دربی ۸۲ با استقلال نتوانست انجام دهد را منصوریان انجام داد.
اگر جایگاه پرسپولیس را در جدول در نظر نگیریم روی کاغذ استقلال خوزستان بازی‌های راحت‌تری نسبت به پرسپولیس و استقلال دارد. این حرف را از نظر انگیزه‌ای که حریفان استقلال خوزستان نسبت به حریفان استقلال و پرسپولیس دارند، می‌زنم. در چنین شرایطی اگر پرسپولیس مقابل نفت دچار لغزش شود من شانس استقلال خوزستان را برای قهرمانی از پرسپولیس و استقلال بیشتر می‌دانم چون در چنین وضعیتی جنگ استراتژیکی که در جدول بین استقلال و پرسپولیس بوجود می‌‌آید، به نفع استقلال خوزستان خواهد شد.
با توجه به مسائلی که در مورد آن صحبت کردیم اگر پرسپولیس موفق به شکست نفت شود باید این تیم را به احتمال۸۰ درصد قهرمان لیگ پانزدهم بدانیم.»
 
کد خبر: 9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-27 09:35:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر