فهرست
مجازاتی سنگین در انتظار برترین بازیکن جوان لیگ برتر انگلیس
مجازاتی سنگین در انتظار برترین بازیکن جوان لیگ برتر انگلیس

مجازاتی سنگین در انتظار برترین بازیکن جوان لیگ برتر انگلیس

آی اسپورت - کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس (FA)، دله آلی، هافبک انگلیسی این تیم را به دلیل حرکت غیرورزشی که در دقیقه 26 بازی روز دوشنبه تاتنهام برابر وست‌برموویچ روی کلودیو یاکوب انجام داد توبیخ کرد و او را به زودی جریمه خواهد کرد.
در آن بازی، آلیدر واکنش به حرکت یاکوب که سعی داشت سد راه او شود، یک ضربه مشت به او زد. آلی این حرکت را دور از چشمان مایک دین، داور بازی و در حالی انجام داد که توجه وی به نقطه دیگری از میدان بود. هرچند شیطنت آلی از دید دوربین‌ها مخفی نماند و همین کافی بود که کمیته انضباطی FA او را توبیخ کند.
آلی تا فردا (چهارشنبه) مهلت دارد از خودش دفاع کند و در غیر این صورت احتمال دارد که برای وی یک جریمه نقدی سنگین و حتی محرومیت از بازی‌های بعدی سفیدپوشان شهر لندن در نظر گرفته شود، اتفاقی که اگر رخ دهد، اندک شانس تاتنهام برای رسیدن به لسترسیتی صدرنشین در کورس قهرمانی لیگ برتر را کمتر از قبل خواهد کرد.

کمیته انضباطی FA در موارد مشابه پیشین از جمله حرکتی که دیه‌گو کاستا مهاجم اسپانیایی چلسی در ماه سپتامبر انجام داد و دستش را روی صورت لوران کاسیلنی، مدافع آرسنال گذاشت، سه جلسه محرومیت در نطر گرفت. باستین شواین‌اشتایگر، هافبک آلمانی منچستریونایتد هم در ماه دسامبر به دلیل ضربه‌ای که با آرنج به صورت وینستون رید، بازیکن وستهام زد، سه جلسه محروم شد.
در صورتی که چنین مجازاتی برای دله آلی هم در نظر گرفته شود او را از سه بازی پایانی تیمش در این فصل که بازی برابر چلسی مهمترین آنهاست، محروم خواهد کرد.
 آلی یکشنبه شب به عنوان برترین بازیکن جوان فصل جاری لیگ برتر انگلیس معرفی شد. 

منبع: تسنیم

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-27 10:16:45
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
آلی؟؟!!مثل آدم بگو علی دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر