فهرست
ونگر: مشکل ما کم‌کاری بازیکنان است
ونگر: مشکل ما کم‌کاری بازیکنان است

ونگر: مشکل ما کم‌کاری بازیکنان است

آی اسپورت- پس از شکست 3-0 آرسنا ل مقابل اورتون، حضور این تیم در لیگ قهرمانان فصل بعد، حالا با شک و شبهات زیادی همراه شده و ونگر مشکل تیمش را، مشکل روحی روانی می‌داند.

اورتون با یک بازی کمتر، حالا فقط 1 امتیاز کمتر از آرسنال دارد و ونگر، شرایط فعلی تیمش را نگران کننده توصیف می‌کند.

ولی این، تیتر اصلی صحبت‌های پس از دیدار ونگر نبود.

سرمربی 64 ساله ی آرسنال گفت: "آیا مشکل از کم‌کاری بود؟ بله می‌توان این را تایید کرد.

باید به اصول اولیه بازگردیم.، نمایش امروز بازیکنان ما، نه در دفاع، نه در حمله خوب نبود.اورتون بهتر از ما بود و همچنین شایسته ی پیروزی."

آرسنال پس از این شکست 3-0، از تیم‌های اطراف خود در جدول یعنی سیتی، چلسی، لیورپول و اورتون، در چهار بازی خارج خانه، 20 گل دریافت کرده است.

سرمربی فرانسوی، به دنبال پاسخی برای این سوال است که چه چیزی باعث شده در خارج از خانه، در حالی که باید برای صعود به لیگ قهرمانان، بجنگند، شکست‌های متعددی داشتند.او گفت: "شکست‌های سنگین خارج از خانه، شخصیت را از تیم ما گرفته است. آیا مشکل از اعتقاد است؟ از ترس است؟ از اطمینان خاطر است؟"

هر چه که هست، توپ‌چی ها باید به سرعت این مشکل را حل کنند. بازی‌های باقی‌مانده برای آنها، ساده‌تر از اورتون است. انها باید به مصاف وست هم، هال سیتی، نیوکاسل یونایتد، وست برومویچ، و نورویچ بروند و اورتون باید به مصاف دو باشگاه منچستری برود.

با این حال، ونگر روح و شخصیت تیمش را زیر سوال نبرد و گفت تیمش مشکلی از این بابت ندارد.

او افزود: "روح تیم زیر سوال نمی‌رود. آنها متمرکز هستند و می‌خواهند خوب کار کنند ولی شکست امروز، به دلیل مشکل در اطمینان خاطر آنها بود."

با شکست امروز، تیم ونگر شرایط بدی را پیش روی خود می‌بیند. اورتون با یک بازی کمتر، در 1 امتیازی آنها قرار گرفته و با پیشی گرفتن این تیم، برای اولین بار در 17 سال گذشته، شاگردان ونگر به لیگ قهرمانان صعود نخواهند کرد.

     
آی اسپورت
2014-04-06 23:59:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر