فهرست
برانکو: روزی هدف‌مان حضور در باشگاه‌های جهان می‌شود
برانکو: روزی هدف‌مان حضور در باشگاه‌های جهان می‌شود

برانکو: روزی هدف‌مان حضور در باشگاه‌های جهان می‌شود

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران حاضر شد.


* از همین جا از هواداران پرشورمان دعوت می‌کنم که فردا به ورزشگاه بیایند. ما هم تلاش می‌کنیم تا به هدف‌مان برسیم. همه ما مقابل نفت با هم بازی می‌کنیم. هم بیرون و هم در داخل زمین و به بهترین روش بازی‌مان را ارائه خواهیم کرد. هر بازی برای ما سخت است برای بودن و نبودن. من به همین دلیل از بازیکنانم تشکر کردم چون آنها استحقاق قدردانی را دارند. آنها اخلاق قهرمانی و قهرمان بودن را از خودشان نشان دادند.


* ابتدا باید به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم. هدف بعدی قهرمانی در آسیا است. هدف سال بعد ما بالاتر می‌رود و سال بعد از آن هم بالاتر. لازم است که از دکتر طاهری قدردانی کنم که چنین اهدافی را روبروی من، کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس قرار داده است. این فلسفه پرسپولیس است که پرسپولیس هر روز بهتر از دیروز.


* بعد از اینکه لیگ تمام شود و هیجانات به اتمام برسد. فرصت هست که آنالیز منطقی داشته باشیم تا ببینیم در آینده باید چه بازیکنی به ما اضافه و چه بازیکین از جمع ما جدا شود. الان وقت این کارها نیست چراکه تمرکز ما بر روی بازی‌های لیگ است تا با انگیزه‌تر وارد مسابقات شویم. طاهری و مدیران پرسپولیس هم به فکر این هستند که چطور به بهترین شکل با آرامش کار کنیم.کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-27 13:16:12
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۳۵
توهم زدی، لنگ تا حالا رنگ فینال آسیا رو ندیده و هیچوقت هم نخواهد دید
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۱۱
خخخخخخخخخ ببین تو آسیا دیگه مافیا نداره لنگ. اونجا از پس محمدان بنگلادش هم بر نمیاین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر