فهرست
راجرز: باید آرامش خود را حفظ کنیم
راجرز: باید آرامش خود را حفظ کنیم

راجرز: باید آرامش خود را حفظ کنیم

آی اسپورت- نهمین پیروزی متوالی لیورپول، امروز با دو گل جرارد از روی نقطه ی پنالتی، مقابل وست هم رقم خورد و حالا آنها، با اختلاف دو امتیاز نسبت به چلسی، صدرنشین جزیره سهتند.

با این حال، راجرز معتقد است که او زیاد از این اتفاق هیجان زده نیست. او گفت: "دوست ندارم که این موضوع تمرکزم را به‌هم بزند. به طور جد روی بازی تیم متمرکز هستم و در دوره ی زمانی کوتاه، پیشرفت بسیار خوبی داشتیم.

برای من، تنها حفظ آرامش و تمرکز روی بهبود نمایش تیم، مهم است. البته فصل فوق‌العاده ای داشتیم ولی تا خط پایان هنوز راه زیادی مانده است.

پنج بازی، بسیار زیاد است و امتیازات زیادی مانده ولی 9 بازی پیاپی است که پیروز بودیم واین نشان می‌دهد که شخصیت و ذهنیت تیم پیشرفت خوبی داشته است."

یکشنبه ی هفته ی آینده، لیورپول میزبان منچسترسیتی است. سیتی دو بازی عقب افتاده دارد و با پیروزی در این بازی‌ها می‌تواند به صدر جدول بازگردد. این دیدار می‌تواند تا حدود بسیاری، سرنوشت قهرمان این فصل را مشخص کند ولی راجرز، معتقد است که پیروزی تیمش در این بازی به هیچ وجه قطعی نیست.

او گفت: " با امید به این راه ادامه خواهیم داد. به بازی‌های دیگر زیاد فکر نمی‌کنم.منچسرسیتی تیم سطح بالاییست. باشگاهی فوق‌العاده که در چند سال گذشته نشان داده که پروژه ی فوتبالی‌اش به خوبی پیشرفت کرده است.

چلسی نیز سرمربی بسیار خوبی دارد و همچنین بازیکنانی با تجربه. ما تنها می‌توانیم روی خودمان تمرکز کنیم. اگر به بازی امروز ما نگاه کنید، متوجه می‌شوید که تلاش خودمان را کرده‌ایم که تیم خوبی شویم. کیفیت در تیم ما وجود دارد و هجومی بازی می‌کنیم. اولویت تمرکز من روی جلسه ی تمرینی بعدی است نه بازی بعد."

     
آی اسپورت
2014-04-07 00:19:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر