فهرست
استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: امشب فوتبال دوست دارید یا ضدفوتبال؟
استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: امشب فوتبال دوست دارید یا ضدفوتبال؟

استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: امشب فوتبال دوست دارید یا ضدفوتبال؟

آی اسپورت- کری‌خوانی در تحریریه آی‌اسپورت هم داغ داغ است. با استتوس آی‌اسپورتیا برای دیدار امشب بایرن - اتلتی همراه باشید. به نظر شما امشب بایرن فینالش را قطعی می‌کند یا شاگردان سیمئونه در پی خلق شگفتی هستند؟ می‌توانید نظراتتان را در زمان مسابقه برای‌مان بنویسید.
 
مهدی امیرپور: اگه تیم پپ تو اوج باشه که هیچ تیمی نمی‌تونه جلودارش بشه. اگه تیم سیمئونه هم تو حالت خوبش باشه که تیمی نمی‌تونه بهش گل بزنه. اگه دو تا تیم تو اوج باشن که دیگه عالی میشه. یه جوری میشه که به قول مهران غفوریان نمی‌تونیم یه بسته پفک رو تا آخر بازی بخوریم. باز هم حس می کنم قهرمان چمپیونز لیگ قهرمان این بازیه. کاش بازی اینقدر خوب باشه تا مجتبی هاشمی به فوتبال اروپا علاقمند بشه و برامون استتوس بنویسه.

نیلوفر کنگرانی: یک طرف میدان، اتلتیکوی سیمئونه است. مثل خودش جذاب، پرشور و هیجان انگیز. مطمئنا اگر در یک بازی هیچ یک از دو تیم،تیم محبوبت نباشد باید طرفدار همچنین تیمی باشی. تیمی که کپی برابر اصل سرمربی خاصش است. اما از آن سوی میدان نمی شود غافل شد. پپ محبوب. یک خداحافظی با شکوه و یک موفقیت اروپایی که جای خالی بزرگ کارنامه اش در بایرن است و یک سه گانه حق اوست تا مشتی محکم باشد بر دهان مخالفانش. این بازی دو سر برد است.

نستوه بزرگی: واسه فهمیدن فرق سیمئونه و گواردیولا، اتلتی و بایرن قبل و بعد از اومدنشون رو مقایسه کنید. آقای معمار و آقای آماده خور. چه پایانی بهتر از قهرمانی ال چولو تو مه آتزا؟

محمد حسین عباسی: پپ یا سیمئونه؟ توی دنیا کارهای ساده‌تر زیادی از جواب دادن به این سوال وجود داره. پپ مربی بهتریه. تاکتیکی‌تر. کامل‌تر. سیمئونه اما خودش رو به عنوان بخشی از مسابقه، درگیرِ تیمش می‌کنه. اگه اون‌ها به جای مربی فوتبال موزیسین بودن، پپ حتما رهبر یه ارکستر کلاسیک می‌شد و ال‌چولو، نوازنده جنجالی یه گروه متال. از زمان ورود سیمئونه، هیچ تیمی در اروپا به اندازه روخی‌بلانکو توی استادیوم خودش کلین‌شیت نکرده. بچه‌های آتلتی با گریزی، تورس و اوبلاک، سلاطین بردهای یک-هیچ شدن اما بایرن با لوا، مولر و البته ویدالِ سرحال زهر لازم برای کشتن هر دفاعی رو داره. باید اعتراف کنیم که مدت‌ها در انتظار این جدال بودیم. وقتی که حوصله و هنر پپ به جنگ خلق و خوی وحشی مردی می‌ره که در طول بازی‌ مدام سکوها رو به ترغیب و تشویق وادار می‌کنه. پپ یا سیمئونه؟ کلاسیک یا متال؟ بایرن یا آتلتی؟ فقط جواب سوال سوم رو می‌دونم. آتلتی. آتلتی!

حسام محسنیان: واقعا بازی با اتلتیکو مهمه که توئیت بچه‌ها انقدر جدیه؟ بابا قراره آرنج بزنن و جفتک بندازن دیگه. حمایت از اتلتیکو یک حماقت محضه. آقا گواردیولا این ضدفوتبالی‌ها رو تا ساعتی دیگه نابود می‌کنه.

ناصر نامدار: با فوتبال آلمان اصلا میونه خوبی ندارم. چه در سطح باشگاه و چه تیم ملی آلمان. از اون طرف هم آتلتیکو رو فقط این طور می‌تونم توصیف کنم:«ضد فوتبال به معنای واقعی کلمه». با این حساب طبیعیه که خیلی برام فرق نکنه کدوم برنده بشن. اما به نظرم سیمئونه شایسته اتفاقات بهتریه. پس امشب آتلتیکو!

محمد امین صادقی: اتلتیک به فینال می‌رسه و هفته بعد هم به انتظار رئال می‌شینه برای گرفتن یک انتقام سخت. چه فینالی! سیمئونه چقدر زود انتقامش را می‌گیره. بعدش هم مثل مورینیو همراه با اینتر تو فینال برنابئو که به سمت سکو هواداران رئال رفت، ال‌چولو هم به سمت سکو اولتراهای اینتر در مه‌آتزا می‌ره. پایان کار در اتلتیک و شروع دورانی جدید با اینتر. اما، اما اینا همش خواب و خیاله. تیم دوست‌داشتنی سیمئونه راحت‌تر از آنچه فکرش را کنید به دست بایرن حذف می‌شه.

سامان افزا: دوست دارم امشب اتلتیکو برنده باشه ولی در برگشت این بایرن باشه که صعود بکنه تا فینال هیجان انگیزتری رو ببینیم. از وقتی تیکی تاکای مسخره گواردیولا و ضد فوتبال مدرنشو شناختم، تصمیم گرفتم به هرتیمی که رفت اون تیمو هم دوست نداشته باشم. چون درک نمی‌فهمم این به آن، آن به این. واقعا که چه؟ به هر حال فینال رئال - بایرن لذب‌بخش‌تر از فینال رئال - اتلتیکو هست. اما حذف بایرن به دست اتلتیکو و پایان محشر گواردیولا در مونیخ هم می‌تونه رویایی باشه. برای چنین رویایی می‌شه فقط گفت که ای کاش امشب تو بازی رفت اتلتیکو  مهمان می‌شد تا با اتوبوس‌هاش بلای بارسلونا رو سر گواردیولا و تیمش هم در بیاره  تا در بازی برگشت با اتوبوس‌هاش بلای بارسلونا رو سر گواردیولا و تیمش هم در بیاره!

شما هم نظرات‌تان را برای ما بنویسید
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-04-27 14:18:53
نظر دهید
۱۴ نظر
حمیدرضا
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
مسخره است اتلتیکو فوتبال رو به تمسخر گرفته مثل یونان… بعد بیشتر تحریریه شما دارن ازش حمایت میکنن نه بخاطر بازی این تیم بخاطر لج با گواردیولا
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۵
امیدوارم اتلتیکو قهرمان بشه
امیررضا
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
کسایی که به اتلتیکو میگن ضدفوتبال ذره ای فوتبال نمبفهمن
آرش
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
پپ میبازه و امشب همه ما رئالیا تحقیرشو جشن میگیریم
انتی پپ
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۴۰
این فصل قهرمانی فقط حق بچه های دیه گوی کبیره
el cholo
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۴۲
ال چولو یه سبک مدرن از دفاع کردن و پیروز شدن رو مععرفی کردن رو آورده، بعد یه عده که تا سرکوچه شونم نمیتونن پیاده برن از سیموئنه انتقاد میکنن!!!!
اصلا این فصل لستر چطوری مدعی اول لیگ برتره؟؟؟
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۳۷
حمیدرضا, یه بزغاله از تو بیشتر میفهمه
گتاب سیتی
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۵
دوست دارم امشب اتلتیکو برنده باشه ولی در برگشت این بایرن باشه که صعود بکنه ..... سامان جون تکلیفتو با خودت روشن کن عزیزم :)
فرزاد
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۵
پپ سلطان بی رقیب فوتبال دنیاست. مگه می شود تصور کرد مربی دیگری قهرمان شود؟
ایمان زانتی
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۳۴
راحته که پشت فوتبال زیبا جا بخوریم و بی دلیل فوتبال سیمئونه رو زیر سوال ببریم. فوتبال یعنی جنگ یعنی مبارزه. اینکه تیمی از خودش دفاع کنه لذتبخش ترین اتفاق ممکنه
مرید نیلوقر کنگرانی
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۵۱
من که نفهمیدم نیلوقر کدوم طرفه، ولی من تو تیم اون :)
۱
مرید نیلوقر کنگرانی
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۸
هوی یارو که مسؤول تایید کامنتهایی، مگه سرت با تهت بازی می کنه که این بی شعور اون بالا اون کامنتو گداشته؟ نمی تونی بگو خودم کامنتا رو تایید کنم. کنگرانی من از طرف ایشون از شما عذر می خوام. ایشون تو طویله بزرگ شدن، نفهمیدن چی گفتن
اتلتى
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۰۵
تیم دوست داشتنى مادرید حسه زندگیه .. مثل خود زندگى گاهى خوبه گاهى بد اما همیشه دوسش دارى .. در ضمن تو مونیخ هم ما برنده ایم
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
آقای معمار و آقای آماده خور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر