فهرست
مارتینز: پیروزی مقابل آرسنال بهتر از این نمی‌شد
مارتینز: پیروزی مقابل آرسنال بهتر از این نمی‌شد

مارتینز: پیروزی مقابل آرسنال بهتر از این نمی‌شد

آی اسپورت- روبرتو مارتینز، سرمربی اورتون پس از پیروزی 3-0 مقابل آرسنال عنوان کرد که شرایط او و تیمش "از این بهتر نمی‌شود".

پس از گل‌های نایسمیث، لوکاکو و گل به خودی آرتتا، حال اورتون برای کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان، با قدرت و انگیزه ی بیشتری خواهد جنگید.

این نتیجه، تیم مارتینز را به یک امتیازی آرسنال رساند و حالا آنها برای اولین بار پس از سال 2005، شانس صعود به لیگ قهرمانان را دارند.

مارتینز در جمع خبرنگاران گفت: "از لحاظ خوشحال راضی شدن یک سرمربی، باید بگویم که از این بهتر نمی‌شد. فکر می‌کنم که از دقیقه ی اول تا آخر بازی، بازیکنانم بسیار خوب بازی کردند.

برای اجرا کردن بازی که مدنظر داشتیم، باید در بهترین حالتمان می‌بودیم  و فکر می‌کنم همه ی بازیکنانم امروز ستاره بودند."

این پیروزی، شانس شاگردان مارتینز برای حضور در بین چهار تیم برتر را بیش از پیش کرده ولی او معتقد است که در این صحبت‌ها غرق نخواهد شد و بازی‌های مهمی پیش رو دارند.

او افزود: بازی کردن مقابل چهار تیم صدرنشین

هر بازی متفاوت است و فکر می‌کنم عادلانه نیست که این بازی را با بازی دیگری مقایسه کنیم زیرا امروز تیم ما فوق‌العاده بود.

می‌دانستیم که اگر بتوانیم 3 امتیاز بازی امروز را بگیریم، 63 امتیازی می‌شویم و موقعیت خوبی برای بازگشت به 4 تیم داریم، ولی تنها 18 امتیاز باقی مانده است.

اگر از الان، تمام امتیازات را کسب نکنیم، به هدف خود نخواهیم رسید.

بله، بازی فوق‌العاده ای بود و پیروزی امروز از لحاظ روانی کمک بسیاری به ما خواهد کرد ولی هفته ی دیگر به مصاف ساندرلند خواهیم رفت و اگر مانند امروز، عالی نباشیم، 3 امتیاز را نخواهیم گرفت."

     
آی اسپورت
2014-04-07 01:14:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر