فهرست
چهره روز: بازگشت «بدترین» به ترکیب پرسپولیس
چهره روز: بازگشت «بدترین» به ترکیب پرسپولیس

چهره روز: بازگشت «بدترین» به ترکیب پرسپولیس

آی اسپورت - نبود رامین رضاییان، بزرگترین دغدغه پرسپولیس در بازی با نفت تهران است. پرسپولیسی‌ها با این برد، به یک قدمی قهرمانی می‌رسند اما نبود یکی از موثرترین مدافعان فصل می‌تواند آن‌ها را به دردسر بیندازد. رضاییان در بازی با استقلال و ملوان، نقش پررنگی روی گل‌های پرسپولیس داشت و بازی با استقلال اهواز هم یکی از بهترین‌هایش تیمش بود. موضوع نگران کننده‌تر از نبود رضاییان در ترکیب پرسپولیس، جانشین اوست.

برانکو پنجشنبه به جای رضاییان، باید از بابک حاتمی در ترکیب اصلی استفاده کند. حاتمی 6 هفته ابتدایی لیگ بجز بازی با سپاهان که مصدوم بود، در ترکیب اصلی بازی کرد و بعد از آن با درخشش محمد انصاری به نیمکت میخکوب شد. پس از آن دو بازی با سپاهان و صبا در نبود انصاری و رضاییان، تنها بازی‌های حاتمی در ترکیب اصلی پرسپولیس بودند.

پرسپولیسی‌ها در 7 بازی که حاتمی در ترکیب اصلی بوده، فقط دو برد داشته‌اند و 5 بازی دیگر را با شکست یا مساوی تمام کردند. بدتر اینکه بین همه بازیکنان این فصل پرسپولیس، حاتمی پایین‌ترین نمره را از برنامه نود گرفته است. ایمان صادقی، مهرداد کفشگری، بابک حاتمی و رضا خالقی‌فر تنها بازیکنان این فصل پرسپولیس هستند که میانگین نمراتی بالاتر از 4 دارند. در بین آن‌ها هم حاتمی با میانگین 4.36 توانسته به تنهایی بدترین بازیکن فصل پرسپولیس باشد.

با توجه به تعداد بازی‌های کم حاتمی در ترکیب پرسپولیس، او در رده بندی بهترین بازیکنان لیگ به انتخاب برنامه نود قرار ندارد اما از بین 183 بازیکن حاضر در این لیست، فقط و فقط یک نفر محمد اسماعیل نظری مدافع استقلال اهواز میانگین نمراتش از حاتمی بدتر بوده و هر 182 نفر دیگر، میانگین نمراتی بهتر از بدترین بازیکن پرسپولیس دارند.

تقابل وحید امیری و بابک حاتمی در بازی پنجشنبه پرسپولیس و نفت، مهمترین امید استقلال برای قهرمانی در لیگ پانزدهم است. تقابلی که در آن دومین بازیکن برتر نفت و بدترین بازیکن پرسپولیس روبروی هم قرار می‌گیرند.کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2016-04-27 16:12:02
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۱۶
اون بخاظر این بود که دفاع چپ بازی می کرد. الان که دفاع راست قراره بازی کنه خوب بازی میکنه
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۴۰
امیریو می خوره
سپاهی
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۳۱
مطمینا باجنگندگی که داره هرچنددر تهاجم نمیتونه زیادموفق باشه ولی دفاع مستحکم میکنه
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۳۵
ان شاءالله بهترزن بازیشوانچام میده وبهترین سهم بسزایی درقهرمانیه پرسپولیس خواهدداشت
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۷:۲۴
آی اسپورت در مورد بابک حاتمی داری زیاده روی میکنی خداییش
این طفلک حالا درسته زمان درخشان اومد پرسپولیس ولی قبل از اون تو سایپا بازیکن خیلی خوبی بود بعد که اومد پرسپولیس شرایط خوب براش پیش نرفت.بحران خود تیم مدیریت مصدومیت و... تو این فصلم که تو پست خودش بازی نکرده تا نمره دقیق بشه بهش داد دیگه انقدر کوبیدن نداره این بچه
زهرا فرزان
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۵۸
نداشتیما!!! حالا چه وقت اینجور حرفای ناامیدانه س!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر