فهرست
مدیرعامل سایپا: افشارزاده فکر کرده استقلال میزبان بازی است
مدیرعامل سایپا: افشارزاده فکر کرده استقلال میزبان بازی است

مدیرعامل سایپا: افشارزاده فکر کرده استقلال میزبان بازی است

آی اسپورت- قضیه میزبانی تیم های تهرانی از استقلال و پرسپولیس تمامی ندارد. سالهاست موقع بازی سایپا و راه آهن و هر تیم تهرانی با سرخابی ها که می شود جنگ و دعوا بر سر محل برگزاری بازی شروع می شود. این بار سایپایی ها اعلام کرده اند که میخواهند در دستگردی از استقلال پذیرایی کنند اما استقلالی ها ورزشگاه دیگری را پیشنهاد داده اند! مدیرعامل سایپا که حسابی از این قضیه عصبانی است در رابطه با نامه ای که افشارزاده بابت میزبانی سایپا در ورزشگاه تختی به سازمان لیگ ارسال کرده گفت:« وقتی نامه را دیدم یک لحظه فکر کردم تا الان اشتباه کرده بودم و استقلال میزبان این بازی است. اگر قرار است آقای افشارزاده و باشگاه استقلال تصمیم گیرنده باشند پس سازمان لیگ و شورای تامین چه کاره هستند.اگر استقلال میزبان این بازی بود می توانست برای ما تعیین تکلیف کند اما وقتی ما از ابتدای فصل پول اجاره ورزشگاه دستگردی را یک جا پرداخت کرده ایم پس حق داریم که در ورزشگاه خودمان از حریف میزبانی کنیم. حالا اگر قرار باشد به ورزشگاه دیگری برویم چه کسی پاسخگوی هزینه های ماست. چون باید اجاره ای هم بابت ورزشگاه تختی بدهیم. آخر هم نتیجه این می شود که ورزشگاه اختصاصی ما را به تیم افغانستان اجاره می دهند و پول می گیرند.
رضایی ادامه داد:« تصورم این است که آقای افشارزاده از قدرت خود به عنوان مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش استفاده کند و از این بابت وارد بحث میزبانی باشگاه سایپا شده است. ما که همچنان می گوییم در دستگردی بازی می کنیم اما می دانم در نهایت هم کار با همین نامه زدن ها و موضع قدرتی که آقایان نشان می دهند به دست نفر دیگری می افتد. به شورای تامین گفتم ما باید در دستگردی میزبان باشیم اما حرفشان این است که یا در شهر قدس بازی کنید یا در تختی.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-04-27 18:28:32
نظر دهید
۴ نظر
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۲
خیلی رو داری, مقابل پرسپولیس رفتین ازادی و جیکتون هم در نیومد, در ضمن تختی یا دستگردی چه فرقی برای استقلال می کنه؟ چرا مقابل لنگ که داور هم سرتون رو برید جیکت در نیومد؟
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۴۴
کیسه با اون چس مثقال تماشاگرش، با پرسپولیس بزرگ قابل مقایسه نیست....
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۲۲
لنگ حقیر با تاریخ کوتاه و بی افتخار و هواداران اندک و بی فرهنگش, در حد تاج کبیر اسیا با ۷۱ سال قدمت و افتخارات بین المللیش نیست
امین
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰
هر پستی رو باز میکنی یه عده دارن فحاشی میکنن و شخصیت خانوادگیشون رو نشون میدن به نظرم آی اسپورت باید یه فکری به حال این قضیه بکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر