فهرست
حمله هواداران تراکتور به صفحه آزمون: چه حرف ها!
حمله هواداران تراکتور به صفحه آزمون: چه حرف ها!

حمله هواداران تراکتور به صفحه آزمون: چه حرف ها!

آی اسپورت- حملات اینترنتی این بار یک قربانی دیگر داشت. سردار آزمون که به یکباره هواداران متعصب تراکتورسازی را در حال فحاشی به خود دید. همه چیز از یک شایعه شروع شده بود. سه شنبه شب با انتشار خبری در رسانه ها مبنی بر اینکه سردار آزمون به دلیل سپری کردن خدمت سربازی باید به ایران مراجعت کند و احتمال حضورش در تیم تراکتورسازی وجود دارد،واکنش های گسترده ای در فضای مجازی پیرامون این موضوع انجام شد.در این میان طرفداران تراکتورسازی هر یک به نحوی در این باره ابراز نظر می کردند.
آزمون که از شنیدن این شایعه و واکنش های هواداران شوکه شده بود برای تکذیب این خبر از واژه «چه حرف ها» استفاده کرد. واژه ای که باعث عصبانیت هواداران تراکتور و واکنش شدید آنها شد و آنها با حمله به صفحه اینستاگرام سردار خواهان ارائه توضیح از سوی وی شدند.
در نهایت آزمون در نخستین ساعات بامداد چهارشنبه ناگزیر شد با نگارش پستی در میان خیل کامنت های طرفداران تراکتور،از این باشگاه به عنوان تیم محبوب خود یاد کند و بگوید منظورش آنی نبوده که برداشت شده است.پس از این کامنت بود که اوضاع کمی بهتر شد و ادمین های پیچ های هواداری تراکتورسازی موضوع را یک سو تفاهم دانستند.
کدخبر:9403
  ۹  
آی اسپورت
2016-04-27 19:59:25
نظر دهید

۹ نظر
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۳
ازمون هیچی نیست. پس,چی,شد لیورپول و ارسنال و بارسا؟ همش تبلیغات
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۱۹
تراختور لایق بهترین هاست... ازمون هم بهتره تو همون لنگ بازی کنه.... سطحش به تیم ما نمیخوره... سرباز بی غیرت نمیخایم... خود ترک ها اونقدر بازیکن دارن که الان تو هر کدوم از تیمهای لیگ برتری حداقال یک بازیکن تراز اول دارن. از لنگ و کیسه بگیر که تو هر کدومشون 3نفر هست
یوسف
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۵۰
بابا آزمون بچس مگه چند سالشه چندین بار هم ابراز ارادت داشته به تراختور مطمئنم همچین منظوری نداشته این وسط میشه فقط تاسف خورد برای اونایی که فحاشی میکنن به زمین و زمان
میثم
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۴
یوسف که میگی پرسپولیس حداقل 3 تا بازیکن ترک داره میشه اسمشون رو بگی؟ منظورت بابک حاتمی ضعیف ترین بازیکن تیم هست که ما از خدامونه بدیم بهتون. فرشاد احمدزاده هم بچه آذربایجان غربی هست ولی کرد هست.
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۳۱
بابک حاتمی.فرشاد احمد زاده . حتی خود کریم باقری و نوراللهی در لنگی.. در کیسه هم رحمتی بچه اسکو از اذبایجان. جابر انصاری. سجاد شهباز زاده.. بازم بگم؟
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۱۷
امیرتبریز چی چی اسکول
نصیحت!!!!!!!!!!!
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۴۹
اقای میثم همین کسی که تو عکس میبینی و اسطوره تونه و از پایه های فوتباله نه پرس پولیستان بلکه ایرانه , بچه تبریزه که یا بر اثره بی کفایتیه برخی مسولای فوتباله استان و یا برخی مدیرای تحمیلیه غربتی وخائن (مثله مدیره حاله حاضره تراکتور) ااز تیمهامون دور شدن و دارن بهتون خدمت نیکنن ... در طول تاریخ بازیکنای ریز و درشته زیادی رو ازمون دزدیدین و انصاف نیست اونا رو با بابک حاتمی بسنجی .و مثله کبک سر در برف کنی و لگد به دیاره بزرگانت بندازی ...
بهرام
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۴۳
دقت کردین هر بازیکنی که از اتفاق رزگار یه سال یا دو سال بره پرسپولیس یا استقلال بازی کنه برچسب این دو تا تیم رو بهش میزنن و هر جا برهمیگن پرسپولیسی یا استقلالی!!! در حالی که همون بازیکن در تیم های دیگه چندین سال حضور داشته.
در مورد آزمون هم بگم به عنوان یه طرفدار تراختور با اجبار برای سربازی در تیمم مخالفم چون شخصیت تیم رو چند سالی هست که خراب کردن( تیم پادگان نیست). در مورد فحاشی هم بگم متاسفانه فرهنگ رو نباید در تظاهر در محیط حقیقی ببینیم. مردم ایران تو محیط حقیقی همشون ادعای فرهنگ و تمدن دارن ولی پشت سیستم و محیط مجازی ....
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۲۱
همه طرفداران تراکتور همینن
به کسیانی که به ایران توهین میکنن و سرباز هم میگیرن چه انتظاری میشه داشت
این بازیکنا باید برن ملوان و فجرسپاسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر