فهرست

اتفاق روز: جشن تولد 135 میلیونی عمران زاده!

آی اسپورت - حنیف عمران زاده که پس از دربی 82 به دلیل اعتراض به پرویز مظلومی تا آخر فصل از استقلال کنار گذاشته شده، سه شنبه شب همراه مهدی امیرآبادی به خانه سید مهدی رحمتی رفت و از کاپیتان استقلال خواست وساطت کند به تیم برگردد.
 انگار رحمتی هم به حنیف قول داد موضوع را با مظلومی در میان می گذارد و به عمران زاده گفت: «دعا کن سایپا را ببریم تا بعد از بازی در همان رختکن ورزشگاه تختی از مظلومی بخواهم تو را ببخشد.»
 اما یک اشتباه دیگر از حنیف باعث شد این بار باشگاه استقلال از عمران زاده شاکی باشد. آنطور که رادنیوز نوشته، حنیف به دعوت یک عکاس، مقابل دوربین جشن تولد گرفت و همین که مصاحبه او همراه سه فریم از عکس های جشن تولدش روی جلد روزنامه گل چاپ شد، به محض انتشار صفحه اول این روزنامه، یکی از مسئولان استقلال با حنیف تماس گرفت و به او گفت قانون ممنوع المصاحبه بودن را زیر پا گذاشته و 15 درصد از مبلغ قراردادش کسر می شود.
 گویا حنیف هر چه گفته حرف هایش در این مصاحبه مثبت بوده، تاثیری نداشته و جواب شنیده: «ما می خواستیم بی سر و صدا تو را برگردانیم اما خودت کار را سخت کردی و حالا حتی اگر ببریم و برگردی، 15 درصد مبلغ قراردادت کسر می شود.»
 با این حساب تولد حنیف، 135 میلیون تومان برای او آب خورد چرا که قراردادش 900 میلیون تومان است و 15 درصد این مبلغ می شود 135 میلیون تومان. شما جشن تولد به این گرانی سراغ دارید؟!کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-28 08:05:16
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۱۶
جالبه اسپانسر از جیب مردم برای تیمای مردم تعیین تکلیف می کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر