فهرست
مدیر برنامه‌های مورینیو در منچستر؛ خبری در راه است؟
مدیر برنامه‌های مورینیو در منچستر؛ خبری در راه است؟

مدیر برنامه‌های مورینیو در منچستر؛ خبری در راه است؟

آی اسپورت - خبرهای زیادی درباره انتخاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی فصل بعد شیاطین سرخ به گوش می‌رسد، با این حال تاکنون نه باشگاه منچستر یونایتد و نه خود مورینیو چنین خبری را به صورت رسمی اعلام نکرده‌اند.  روزنامه سان انگلیس از حضور خورخه مندس مدیر برنامه‌های مورینیو در شهر منچستر خبر داد و اعلام کرد که مورینیو در آستانه عقد قرارداد با شیاطین سرخ است و به زودی خبر پیوستن این مربی بزرگ به تیم بزرگ شهر منچستر رسانه‌ای خواهد شد.
روزنامه سان در ادامه خبر خود نوشت که سران یونایتد 300 میلیون پوند را برای خریدهای مورد نظر مورینیو اختصاص داده‌اند و این مربی پرتغالی با این مبلغ نجومی می‌تواند هر بازیکنی را که دوست دارد جذب کند.  یکی از بازیکنانی که در صورت پیوستن مورینیو به شیاطین سرخ جذب خواهد شد رناتو سانچس پدیده باشگاه بنفیکا است که مشتریان زیادی پیدا کرده است اما با توجه به آنکه مدیر برنامه‌های او مندس است طبیعی است که به شیاطین سرخ نزدیک باشد.
با وجود آنکه شایعه‌های زیادی درباره انتخاب مورینیو به عنوان سرمربی فصل بعد یونایتد به گوش می رسد اما لوئیس فان خال همچنان اصرار دارد که او مربی یونایتد برای فصل بعد است و کسی جایگزین او نخواهد شد اما این چیزی نیست که هواداران این تیم پرطرفدار انگلیسی می‌خواهند چرا که سرمربی هلندی آنها در دو فصلی که به او فرصت داده شده است نتوانسته انتظارات را با وجود خریدهای نجومی که داشته برآورده کند.
 
کد خبر: 9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-28 09:45:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر