فهرست
زمانی: کاش منصوریان از حسینی استفاده می‌کرد!
زمانی: کاش منصوریان از حسینی استفاده می‌کرد!

زمانی: کاش منصوریان از حسینی استفاده می‌کرد!

آی اسپورت- عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: در چند جلسه هیأت مدیره از منصوریان خواستم به حسینی فرصت بدهد اما سرمربی وقت این موضوع را نپذیرفت. حسن زمانی در خصوص دیدار استقلال مقابل پدیده و روند حرکتی آبی‌پوشان که سه هفته است به تساوی می‌رسند، گفت: استقلال بازی خوبی مقابل پدیده انجام داد و در سه بازی اخیر فقط با بدشانسی نتوانست حریفانش را شکست بدهد. در این بازی حداقل استقلال دو فرصت صددرصد گلزنی داشت و یک ضربه که دو بار به تیر دروازه خورد و پنالتی هم که تبدیل به گل نشد. دیگر نمی‌دانم بازیکنان چکار باید انجام می‌دادند. امیدوار هستیم در بازی‌های آینده بدشانسی دست از سر استقلال بردارد.

زمانی در خصوص حضور مهدی رحمتی درون دروازه استقلال بعد از چند هفته بیرون ماندن از ترکیب گفت: به نظر من شفر می‌خواست به رحمتی روحیه مضاعفی برای جام حذفی بدهد و از آن طرف هم به سیدحسین حسینی استراحت بدهد که در ادامه لیگ بتواند شرایط خوب خود را حفظ کند. حسینی بعد از گل دقایق پایانی مقابل سایپا که منجر به شکسته شدن رکوردش شد کمی از لحاظ روحی افت کرد و شفر هم این موضوع را لازم دید که رحمتی بازی کند. من اعتقاد دارم شفر علاوه براینکه مربی خوبی است یک روانشناس خوب هم محسوب می‌شود.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه علیرضا منصوریان بعد از رکوردشکنی حسینی در لیگ برتر اعلام کرد خستگی از تنش در رفته است، با خنده گفت: حالا که این کادر فنی در استقلال حضور ندارد این صحبت را مطرح می‌کنم، من در چند جلسه هیأت مدیره از منصوریان خواستم به حسینی فرصت بدهد و حتی در سفر استقلال به العین داخل هواپیما به آقای افتخاری گفتم که به منصوریان بگوید از حسینی بیشتر بازی بگیرد اما سرمربی وقت این موضوع را نپذیرفت. منصوریان برای خیلی از بازیکنان جوان استقلال زحمت کشیده و جای تشکر هم دارد اما ای‌کاش زمانی که سرمربی استقلال بود از حسینی بیشتر استفاده می‌کرد! از طرف دیگر مهدی رحمتی یکی از اسطوره‌های استقلال است که با توجه به سابقه‌اش نشان داده دروازه‌بان خوبی است و در این هفته‌ها هم علی‌رغم بیرون ماند از ترکیب اصلی تیم کوچک‌ترین حاشیه‌ای از وی دیده نشد که این موضوع تقدیر و تشکر دارد.

زمانی با اعلام اینکه مهاجم خارجی استقلال به زودی به این تیم اضافه می‌شود، افزود: ان‌شاءالله در جام حذفی نتایجی بگیریم که هواداران از شرایط تیم راضی باشند و دل آنها شاد شود. وی در خصوص اینکه مدعی شده بود در ادامه لیگ استقلال به پرسپولیس می‌رسد ولی واقعاً این کار سخت به نظر می‌آید، گفت: جایگاه استقلال در بالای جدول با تیم دوم فاصله زیادی ندارد و ان‌شاءالله اگر استقلال به جایگاه دوم برسد آن چند هفته پایانی جذاب می‌شود. شما دیدید پرسپولیس در همین بازی آخر خود به سختی گل مساوی را زد و حتی خیلی‌ها معترض شدند که داور دو دقیقه بیش از وقت اضافه زمان را لحاظ کرده اما جذابیت فوتبال به همین مسائل است.

وبسایت نود

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-01-20 01:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
بیا بیا کاجی ششتایی فوتبال ایران مهدی که نیست علیپور میزنه بوق بوق
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۴۰
خل و چل نباشیم :)))
۶
Mn
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۶:۵۳
نصیرزاده مدیر عامل گسترش میگه وقت گل زنی پرسپولیس هیچ اشکالی نداشت و اونوقت زمانی اظهار نظر بی مورد میکنه شما فعلا به فکر استقلال باش که اگر کسی تو خیابون لیز بخوره برای شما پنالتی میگیرن
۸
+
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۵۸
شماها تمرکز کنید رو داورا که قراره هربازی با هرلیز خوردنتون ازتون بپرسن پنالتی شد یا نه ؟ خخخخ
۱
فرناز آبیدل
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۴۸
شما به جای غلتیدن در آتش عقده ب قدیمی ات از علیرضا منصوریان، یک فکر عاجلی کن برای ۱- اوردن دو مهاجم مدنظر سرمربی و مترجم المانی. ۲- هرچه سریعتر رفتن خودت و اقای افتخاری بی افتخار از تیم ریشه دار استقلال و بستن در پشت سرتان!

منصوریان هرچقدر هم در مربیگری دارای ضعف و اشتباه، باز هم کاپیتان و بازیکن با عرق و تعصب ماست و سالهای زیادی برایمان خاطره آفریده و نه شما که به صدقه سیاست و رانت بی هیچ لیاقتی در مسند و هیات مدیران نشسته اید!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر