فهرست
تأیید شد؛ مذاکرات باشگاه نیویورک کاسموس با توتی
تأیید شد؛ مذاکرات باشگاه نیویورک کاسموس با توتی

تأیید شد؛ مذاکرات باشگاه نیویورک کاسموس با توتی

آی اسپورت - باشگاه نیویورک کاسموس خبر اخیر رسانه‌های ایتالیایی مبنی آغاز مذاکرات میان این باشگاه و فرانچسکو توتی کاپیتان کهنه‌کار تیم فوتبال رم را تأیید کرد.  قرارداد کاپیتان تیم فوتبال رم در پایان فصل تمام می‌شود و با وجود آنکه اخیراً نشانه‌های مثبتی از احتمال تمدید قرارداد دیده شده است، هنوز قطعی نیست که او فصل آینده قطعاً در استادیو المپیکو باشد. در همین حال برخی اخبار از احتمال رفتن توتی به آمریکا برای پیوستن به تیم پیشین دوران بازیگری‌ پله، اسطوره فوتبال برزیل حکایت دارد.
جووانی ساوارسه سرمربی تیم فوتبال نیویورک کاسموس در گفت‌و‌گو با تریبال‌فوتبال گفت: چیزی که من می‌توانم درباره این موضوع بگویم این است که اول از همه فکر می‌کنم هر سرمربی، هر سازمان و هر باشگاهی در دنیا بازیکنی مانند توتی را دوست دارد. زیاد نیستند بازیکنان که بتوانند بگویند تمام دوران بازیگری‌شان را در یک باشگاه سپری کرده‌اند و به اندازه توتی هم موفق بوده‌اند. من فکر می‌کنم که شاید فقط بازیکنانی مانند رائول و مالدینی باشند که تمام دوران بازیگری‌شان را در یک تیم سپری کرده‌اند.
ساوارسه افزود: من فکر می‌کنم که توتی کسی است که هر تیمی دوست دارد او را داشته باشد. قطعاً تماسی میان باشگاه ما و توتی بوده و گفت‌و‌گوهایی میان طرفین صورت گرفته است اما این تمام چیزی است که در حال حاضر می‌توانم بگویم. ما دوست نداریم درباره بازیکنان سایر تیم‌ها صحبت کنیم و توتی هم بازیکن رم است. قطعاً تماسی میان باشگاه ما و توتی تماسی برقرار شده است اما بیشتر از این چیزی نمی‌توانم بگویم.
سرمربی نیویورک کاسموس، تأکید کرد: من از آن دسته بازیکنانی نیستم که بازیکنان را بر اساس سن‌شان ارزیابی می‌کنند بلکه در مورد آنها بر اساس چیزهایی که می‌توانند به تیم بدهند، قضاوت می‌کنم. به نظر من توتی بازیکنی است که هنوز می‌تواند به تیم‌های مختلفی خدمت کند. تصور می‌کنم که او همیشه بازیکن جذابی است، بازیکنی هر سرمربی دوست دارد داشته باشد.
 
کد خبر: 9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-28 11:07:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر