فهرست
صنعت نفت مدل 98؛ جدایی اسکوچیچ و نتایج خوب
صنعت نفت مدل 98؛ جدایی اسکوچیچ و نتایج خوب

صنعت نفت مدل 98؛ جدایی اسکوچیچ و نتایج خوب

آی اسپورت - اگرچه جدایی دراگان اسکوچیچ، کام هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان را در اواخر سالی که گذشت تلخ کرد، اما این تیم در مجموع سال خوبی را از نظر نتیجه‌گیری پشت سر گذاشت.

وضعیت نتیجه‌گیری صنعت نفت در سال ۹۸

صنعت نفت سال ۹۸ را با هدایت پائولو سرجیو و بازی مقابل ذوب‌آهن آغاز کرد. صنعت نفتی‌ها در این بازی شکست خوردند تا شروع چندان جالبی در سال جدید نداشته باشند. با این حال صنعت نفت در پایان لیگ هجدهم در جایگاه دهم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

پس از پایان فصل و زمانی که سرجیو این تیم را ترک کرد، مسئولان باشگاه صنعت نفت سراغ دراگان اسکوچیچ رفتند. این سرمربی کروات نام‌آشنا در فوتبال ایران در طول فصل نوزدهم توانست نمایش بی‌نظیری از خود و تیمش به اجرا بگذارد و این تیم حتی تا رتبه پنجم جدول هم بالا آمد و حسابی برای حریفان خط نشان می‌کشید.

در این میان اسکوچیچ هم از جمع صنعت نفتی‌ها جدا شد تا کار به دست بهنام سراج بیفتد. صنعت نفت تا پایان بازی‌های هفته بیست‌ویکم که در سال ۹۸ برگزار شد، در رده هفتم جدول قرار گرفت و این تیم امیدواری زیادی برای ادامه بازی‌ها در سال ۹۹ دارد.

حواشی سال

بزرگترین حاشیه‌ای که گریبان صنعت نفت در سال ۹۸ را گرفت، ماجرای جدایی اسکوچیچ بود. این سرمربی کروات که با دلایل مختلفی از صنعت نفت جدا شد، تنها پس از چند روز به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد تا این موضوع کمی هواداران صنعت را ناراحت کند. همچنین مشکلات زیاد مالی و اعتصاب بازیکنان هم از دیگر حواشی مهم سال برای صنعت نفت بود.

ستاره سال

صنعت نفت با توجه به سال خوبی که سپری کرد چند ستاره داشت. از دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تا عقیل کعبی و عیسی آل‌کثیر همگی جزو بهترین‌های این تیم در سال ۹۸ بودند.

     
آی اسپورت
2020-03-25 19:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر