فهرست
پیش بازی جنوا  - میلان؛  روسونری به دنبال سومین پیروزی پیاپی
پیش بازی جنوا - میلان؛ روسونری به دنبال سومین پیروزی پیاپی

پیش بازی جنوا - میلان؛ روسونری به دنبال سومین پیروزی پیاپی

آی اسپورت - میلان این فرصت را دارد تا برای اولین بار در فصل جاری 3 بار پیاپی پیروز شود. قهرمان 18 دوره ی رقابت های سری آ اکنون در رده ی 11 جدول قرار گرفته است.

میلان 11 بار در این فصل از رقابت ها شکست خورده است و 39 امتیاز با یوونتوس صدر نشین فاصله دارد. فاصله ای که بسیار معنا دار به نظر می رسد.

با این حال میلان در بازی های اخیر خوب کار کرده است. علی الخصوص پیروزی فوق العاده در فلورانس مقابل فیورنتینا. درخشش کاکا و بالوتی در برد های اخیر میلان به چشم آمده است. کاکا 300 مین بازی خود را برای میلان انجام داد تا میزان تاثیرگذاری اش را در تاریخ این تیم نشان دهد.

پیروزی مقابل جنوا به معنای زنده شدن امیدهای میلان برای رسیدن به یورو لیگ خواهد بود. آن ها همچنان شانس هایی را برای رسیدن به این مهم دارند هر چند کار بسیار سختی را در این راه پیش رو خواهند داشت.

میلان در 7 بازی اخیر خود مقابل جنوا شکست نخورده است . بسیاری از بازیکنان میلان معتقدند که تیم آن ها زیر نظر سیدورف پیشرفت خوبی داشته است. بونرا دفاع میلان در همین رابطه به اسکای اسپورت گفت: " سیدورف فوق العاده مرد آرامی است. این مسئله همه را تحت تاثیر قرار می دهد و به همه آرامش می بخشد. ما تنها به زمان نیاز داریم تا بهتر تاکتیک های او را درک کنیم.

کلارنس سرمربی است که ایده ی مشخصی دارد. ما تنها باید به او نزدیک تر شویم و او را بیشتر بشناسیم."

میلان در این دیدار مایکل اسین را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. او از ناحیه ی ران پا دچار مصدومیت شده است.

جنوا تنها 3 امتیاز کمتر از میلان اندوخته است و این فرصت را دارد که با پیروزی در خانه خودش را به میلان برساند. شاگردان گاسپرینی در خانه عملکرد خوبی داشته اند. 7 پیروزی از 10 پیروزی آن ها در استادیوم لوئیجی فراری به دست آمده و این مسئله نشان می دهد که میلان کار بسیار دشواری پیش رو خواهد داشت.

بازی رفت دو تیم در سن سیرو با نتیجه ی 1-1 به اتمام رسیده بود. در آن دیدار جیلاردینو برای جنوا و کاکا برای میلان موفق به گلزنی شده بودند

     
آی اسپورت
2014-04-07 09:47:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر