فهرست
کارشناسی داوری: گل نفت آفساید بود؟
کارشناسی داوری: گل نفت آفساید بود؟

کارشناسی داوری: گل نفت آفساید بود؟

آی اسپورت - در دقایق پایانی بازی پرسپولیس و نفت، پرسپولیسی‌ها با تعداد نفرات بالا برای گلزنی تلاش می‌کردند اما فرار امیری و ضربه او، نفت را به گل برتری رساند. پرتاب اوت بلند حمدی‌نژاد و ضربه سر مطهری، امیری را در موقعیت گلزنی قرار داد و او با رد شدن از نورمحمدی توانست گل اول بازی را بزند.

در مرور صحنه آهسته گل نفت، به نظر می‌رسد لحظه‌ای که مطهری با ضربه سر توپ را به امیری رسانده، شماره 10 نفت در موقعیت آفساید قرار دارد. موضوعی که تایید آن از طرف کارشناسان داوری، احتمالا حاشیه‌های زیادی به همراه خواهد داشت.کد خبر: 9406
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-04-28 19:04:13
نظر دهید

۱۰ نظر
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۵
این زرگر به تنهایی داره استقلالو قهرمان می کنه
یه دستایی تو کاره استقلال جام بیاره
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۶
گل درست بود, لنگیا بسوزن
4444
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۷
سرمون رو بریدن لیگ کثیف ایران ..بازی قبل با تبانی فولد و کسیه تیم ب تاکتیک مظلومی رو تفاضلش رو بالا بردن حالا هم تیم داوری زرگر کیسه کشه ما رو بازوند خدا لعنتتون کنه که همیشه از قهرمانی پرسپولیس ترسیدید
احسان
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۱۰
ی دستایی تو کاره پرسپولیس جام بیاره!!!!!!!!
تو تختی پنالتی اشتباه این طرف گل آفساید.جمع کنید این فوتبالو!!!!
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۱۲
به نظر می رسد؟ آفساید محرز بود،
تمام رسوایی های داوری بنفع کیسه 4 تایی است.
فرید
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
این مهم هستش که پرسپولیس در دو هفته قبل قهرمان شده نه در این صحنه ها.اول فصل با اون وضع داوری و موقعیت خراب کردن و داشتن سوشا مکانی ، پرسپولیس وقتی موفق شده به صدر برسه این موفقیته.من به عنوان یه هوادار جدا از این نتیجه به تیمم افتخار می کنم و مطمئنم حتی اگر این فصل قهرمان نشه همین که ناممکن رو ممکن کرد خودش یه جام هستش.
حالا ضد فوتبال منصوریان و گل آفساید امروز که واقعا بد بود و امیدوارم جامعه داوری از پرسپولیسیا واقعا آخر فصل عذر خواهی کنه باعث شد جام رو تا 80 درصد از دست بدیم.اما باید سرمون بلند باشه . بریم واسه 2 بازی خیلی خیلی مهمتر.و از همه مهمتر واسه فصل بعد.
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۴۸
کازشناسه نه کارشناس
old
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۳۸
متاسفم استادیومی که هفته پیش پرسپولیس با 30 هزار تماشاگر بازی میکند, امروز اجازه بازی داده نمی شود اول فصل 11 امتیاز گرفتند دوباره شروع شد همه چیز معمولی است. روزی که پرسپولیس تو بازی مرگ و زندگی گل آفساید می خوره تو بازی استقلال یه پنالتی معمولی زده میشه البته به لطف داور,اونایی که وجدان دارن بنویسن قهرمان رو تیم ها و مربیان تعیین می کنند یا داوران, البته وجدان دارین تا وجدان, امروز زرگر به هر بهانه ای بازی رو از سرعت مینداخت, زرگر که بدترین داوری رو بعد از فغانی (پرسپولیس - ذوب) برای بازی راه آهن - استقلال انجام داد البته خداحافظی هم کرد تا آبها از آسیاب بیوفده, امروز احتمالا آخرین ماموریتشرو هم با کمک تیم داوری انجام داد.
تماشاگر
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۰۲
هفته هاست که در جلوی تلویزیون می نشینیم, دل و چشم به مستطیلی درون مستطیل دوخته ایم که شاید بتوانیم لحظه ای با دیدن تماشایی ترین ورزش جهان شور بگیریم و دلمان به این گوشه از دنیایمان گرم شود که شاید فقط شاید عدالتی دیدیم و پاکی را تجربه کردیم, ولی نه! هر بار که یادمان می رود که تمام سرنوشت دست خودمان نیست, سوتی یا پرچمی از گوشه ای تلنگری بزرگ برایمان است که بدانیم تمام زندگی فقط تلاش نیست, باید کمی هم سیاه بود سیاه... دنیای سفید همیشه خوشایند نیست.
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۴۵
نیم فصل دوم بیشتر بازیها داوری به نفعتون بود بازی سپاهان ملوان استقلال این صحنه را هم درست استپ نکردن تصویر آهسته را توپ بعد از برخورد با سر بازیکن راه آهن استپ شده نه در حین برخورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر