فهرست
پیش بازی یوونتوس - لیورنو؛ سایه ی رم در نزدیکی های یووه
پیش بازی یوونتوس - لیورنو؛ سایه ی رم در نزدیکی های یووه

پیش بازی یوونتوس - لیورنو؛ سایه ی رم در نزدیکی های یووه

آی اسپورت - یوونتوس با دو عامل مصدومیت و خستگی دست و پنجه نرم می کند اما هنوز هم آن قدر قدرتمند است که از پس لیورنو در خانه بر آید.

یووه در موقعیت ایده آلی برای فتح سومین اسکودتوی پیاپی قرار گرفته است اما رم با پیروزی در برابر کالیاری نشان داد که فعلا قصد کوتاه آمدن ندارد.

شکست هفته ی گذشته مقابل ناپولی به 22 بازی بدون شکست یووه در سری آ پایان داد. آن ها تنها 2 بار در فصل جاری آن هم خارج از خانه شکست خورده اند.

تقویم فشرده ی یوونتوس باعث خستگی بازیکنان شده است و همین مسئله مصدومیت های زیادی را ایجاد کرده است. کارلوس تبس در بازی با لیون مجددا احساس ناراحتی کرد و احتمالا این بازی را از دست خواهد داد. تبس از کلیدی ترین مهره های یووه بوده و آقای گل سری آ نیز است.

علاوه بر تبس، یوونتوس بارزالی، اوگبونا و طبق معمول سیمونه پپه را در اختیار نخواهد داشت. اما مصدومیت بازیکنان یووه آن قدر ها هم بد یمن نبوده است چرا که فرصت برای خودنمایی بعضی بازیکنان از جمله مارتین کاسرس ایجاد شده است. کاسرس که یکی از محبوب ترین بازیکنان یووه نیز محسوب می شود عملکرد خوبی از خود در غیاب بارزالی نشان داده است.

لئوناردو بونوچی که در دیدار مقابل لیون تک گل ارزشمند تیمش را به ثمر رساند درباره کاسرس به سایت رسمی باشگاه گفت: " تنها عاملی که باعث شده مارتین از ترکیب اصلی تیم دور باشد فرم فوق العاده بارزالی  است. مارتین بازیکن بسیار سختکوشی است که برای کشورش نیز مهره ای بسیار ارزشمند محسوب می شود."

لیورنو که در رده ی هجدهم سری آ قرار دارد امیدوار است تا از خستگی یووه نهایت استفاده را ببرد. شاگردان دومنیکو دی کارلو هفته ی گذشته توانستند بازی 2-0 باخته را مقابل اینتر با تساوی 2-2 تعویض کنند. آن ها پیش از این در یوونتوس استادیوم به میدان نرفته اند و این دیدار اولین حضور آن ها در مدرن ترین استادیوم ایتالیا خواهد بود.

یووه در  7 دیدار اخیرش مقابل لیورنو، 6 بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

     
آی اسپورت
2014-04-07 09:50:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر