فهرست
برای تماشاگران پرسپولیس: شما برنده بودید
برای تماشاگران پرسپولیس: شما برنده بودید

برای تماشاگران پرسپولیس: شما برنده بودید

آی‌اسپورت- بهت، این نزدیک‌ترین کلمه برای توصیف وضعیت این دقایق تماشاگران پرسپولیس است. هوادارانی که در فاصله چند ساعت به برگزاری مسابقه، بیشتر سکوهای آزادی را پر کردند و در انتظار یک نمایش قهرمانانه دیگر از تیم محبوب‌شان بودند. پیروزی‌های پیاپی و نمایش‌های دلچسب تیم برانکو، این تصور را ایجاد می‌کرد که نفت شانسی برای نتیجه گرفتن در این بازی ندارد اما شاید همه اهمیت فوتبال، در غیرقابل‌پیش‌بینی بودن این رشته ورزشی نهفته باشد. پرسپولیس برانکو امروز در حد و اندازه‌های همیشگی‌اش نبود. شایسته پیروزی نبود. با نظم همیشگی‌اش فاصله داشت. شاید می‌توانست کمی خوش‌شانس باشد و مسابقه را نبازد اما بدون تردید در روز ضعیفِ قرمزها، تماشاگران حاضر در ورزشگاه از این تراژدی سربلند بیرون آمدند. آن‌ها از قبل از شروع مسابقه تا آخرین ثانیه‌ها، دست از شعار دادن و تهییج تیم برنداشتد و حتی بعد از پایان بازی، برای بازنده‌های سرخپوش دست زدند.  در روز درخشانِ علیمنصور و تیمش، تماشاگران پرسپولیس بیشتر از سه امتیاز می‌ارزیدند. تماشاگرانی که بعد از نتیجه نفرینی تیم، مشغول روحیه‌دادن به خودی‌ها شدند و امیدوار ماندند تا شاید دو هفته بعد، هنوز شانس قهرمانی داشته باشد. سرنوشت تیم برانکو حالا بیشتر از همیشه به درام دوخته شده است. آن‌ها مسیر هموار را پس زده‌اند تا برای قهرمانی، نیاز به کارهایی فوق‌العاده داشته باشند. با این تماشاگران اما هیچ چیز غیرممکن نیست. 


کدخبر:9405
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-04-28 19:15:45
نظر دهید

۱۳ نظر
4 & 6
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۰
ما برنده بودیم اما لعنت بر اون دستی که نمی خوان پرسپولیس مردمی قهرمان بشه از قبل معلوم بود قراره زرگر سر تیم رو ببره
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
چرت نگو
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
قهرمان میشیم به امید خدا قهرمان میشیم به خاطر هانی باید قهرمان بشیم
A.A
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۵
بازهم نورمحمدى!!!!!
بازهم حاتمى!!!!!!
وبازهم سوشا!!!!
هروقت این سه نفر باهم توى بازى بودن پرسپولیس باخت!!!
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۶
در مورد استقلال نمی نویسین؟
مثل فیلم ""از گور برخاسته"" شد
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۵
لنگ مردمی؟ خخخخخخ توهم
گتاب سیتی
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۶
حاتمی.../میداوودی تک به تک خراب کرد تا...بازم بگین بیرانوند پرسپولیسیه..
گتاب سیتی
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۶
حاتمی.../میداوودی تک به تک خراب کرد تا...بازم بگین بیرانوند پرسپولیسیه..
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
کبسه کش تو غار بودی داور و تبانی با فولاد اومد به دادتون رسدی باز اومدی 4تا کامنت پشت سر هم بزاری فکرکدی ملت مثل خودت حرن مثلا فکر کنن 4 تا کیسه کش کامنت گزاشتن4تقلالی
old
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۳۷
متاسفم استادیومی که هفته پیش پرسپولیس با 30 هزار تماشاگر بازی میکند, امروز اجازه بازی داده نمی شود اول فصل 11 امتیاز گرفتند دوباره شروع شد همه چیز معمولی است. روزی که پرسپولیس تو بازی مرگ و زندگی گل آفساید می خوره تو بازی استقلال یه پنالتی معمولی زده میشه البته به لطف داور,اونایی که وجدان دارن بنویسن قهرمان رو تیم ها و مربیان تعیین می کنند یا داوران, البته وجدان دارین تا وجدان, امروز زرگر به هر بهانه ای بازی رو از سرعت مینداخت, زرگر که بدترین داوری رو بعد از فغانی (پرسپولیس - ذوب) برای بازی راه آهن - استقلال انجام داد البته خداحافظی هم کرد تا آبها از آسیاب بیوفده, امروز احتمالا آخرین ماموریتشرو هم با کمک تیم داوری انجام داد.
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۱۵
فقط یک انتقاد بهشون وارده که چرا بیرانوند را بیشتر از سوشا تشویق کردند و روحیه بازیکن خودمون را تضعیف کردند و روحیه رقیب را بالا بردند!؟
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۳۷
لنگی های بی شرف همیشه برنده ن..همیشه بدبختااااااااااااااااااااااااا
علی
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
استقلالی ها باید به فکر عکس ۶&۴ ۱۰ نفره باشند نه قهرمانی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر