فهرست
استتوس:برانکو؛خدایی با یک مشت جرجیس
استتوس:برانکو؛خدایی با یک مشت جرجیس

استتوس:برانکو؛خدایی با یک مشت جرجیس

خدا هم که باشی برای معجزه کردن روی زمین به یک پیامبر نیاز داری. باید یک یوسفی بیافرینی که بتواند زلیخا را جوان کند. باید یک عیسایی را به زمین بفرستی تا بتواند بدمد دمی و مرده را زنده کند. حتی اگر خدا هم باشی باید یک پیامبر داشته باشی تا بتوانی معجزه کنی. چه برسد به این که برانکو باشی. روی نیمکت باشی و بخواهی دم مسیحاییت را به تیم بدمی که از ته جدول قدم قدم بالا بیاید و قهرمان شود باید یک برگ برنده ای داخل زمین داشته باشی. اگر قرار است آن برگ برنده ات نورمحمدی باشد یا سوشا یا طارمی یا این بازیکنان پرسپولیس، آخر معجزه ات همین می شود. با این پیغمبرها حتی اگر خدا هم باشی شکست می‎‌خوری. وقتی از میان پیغمبرها،جرجیس ها بشوند واسطه معجزه ات در زمین آن وقت این گونه زمین میخوری.
البته شاید اگر خدا هم معجزاتش در راه رسیدن به زمین از زیر دست افرادی به نام داور رد می شد احتمالا زلیخا به جای جوان شدن زیر خاک می رفت و مرده به جای زنده شدن سر از جهنم در می آورد.
نیلوفر کنگرانی
  ۲۰  
آی اسپورت
2016-04-28 21:03:57
نظر دهید

۲۰ نظر
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۳
چه تمثیل مضخ فی
مرید نیلوقر کنگرانی
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
نیلوقر غمگین نباش لطفا
برزو
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
خانم کنگرانی استقلال صدر رو پس گرفت! حالا اینقدر یادداشت بنویسید تا ...
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
اصلا داستان جرجیس رو میدونی که داستان میبافی؟؟؟
مهدی اس اس
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۴۲
دوباره شروع شد،داوری و بند و بساط،
ل ن گ ی بی ستاره هشت ساله جام نداره
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۵
نیلوفر خانوم در مورد داوری دربی نوشتی؟
گتاب سیتی
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
حاتمی.../میداوودی تک به تک خراب کرد تا...بازم بگین بیرانوند پرسپولیسیه..
یوسف
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
به عنوان یه تراختوری این باخت رو خدمت پرسپولیسیا، سازمان صدا و سیما، جمعی از رسانه های بی طرف و ... تسلیت میگم! بدجور سوختین!
مهدی
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۰
قهرمانی با سوشا، حاتمی، نورمحمدی و ... واقعا معجزه میخاد. هر چند که خود برانکو هم کم بی تقصیر نیست، بعد از دربی یه جورایی خودشو قهرمان میدونست و بجای تمرکز بر تیم در حساس ترین برهه فصل مدام از این برنامه تلوزیونی به اون برنامه میرفت و میگفت و میخندید : دورهمی، شبهای فوتبالی و ... فقط مونده بود خندوانه بره!! و قول حضور در جام باشگاه های جهان بده، در حالی که میتونست بعد از قهرمانی به این امورات بپردازه! و بیشتر تمرکزو رو سه بازی آخر فصل بذاره. از مربی حرفه ای چون اون بعید بود!
old
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۳۶
متاسفم استادیومی که هفته پیش پرسپولیس با 30 هزار تماشاگر بازی میکند, امروز اجازه بازی داده نمی شود اول فصل 11 امتیاز گرفتند دوباره شروع شد همه چیز معمولی است. روزی که پرسپولیس تو بازی مرگ و زندگی گل آفساید می خوره تو بازی استقلال یه پنالتی معمولی زده میشه البته به لطف داور,اونایی که وجدان دارن بنویسن قهرمان رو تیم ها و مربیان تعیین می کنند یا داوران, البته وجدان داریl تا وجدان, امروز زرگر به هر بهانه ای بازی رو از سرعت مینداخت, زرگر که بدترین داوری رو بعد از فغانی (پرسپولیس - ذوب) برای بازی راه آهن - استقلال انجام داد البته خداحافظی هم کرد تا آبها از آسیاب بیوفده, امروز احتمالا آخرین ماموریتشرو هم با کمک تیم داوری انجام داد.
برزو
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۴۷
رحمتی، علیمنصور، مظلومی، قلعه نوعی، نکونام، مجتبی جباری، میداوودی، مجیدی و... عاشق خانواده ی استقلالم دم همشون گرم/ دوستان استقلالی الان آی قهرمانی میچسبه! هم تو لیگ هم تو حذفی اس اس قهرمان میشه یه لحظه هم شک نکنید.
علیمنصور
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۵۶
نیلوفر تا میتونی یادداشت بنویس تا میتونی!!!!
ولی بدون که شد 9 سال!!!!
تماشاگر
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
هفته هاست که در جلوی تلویزیون می نشینیم, دل و چشم به مستطیلی درون مستطیل دوخته ایم که شاید بتوانیم لحظه ای با دیدن تماشایی ترین ورزش جهان شور بگیریم و دلمان به این گوشه از دنیایمان گرم شود که شاید فقط شاید عدالتی دیدیم و پاکی را تجربه کردیم, ولی نه! هر بار که یادمان می رود که تمام سرنوشت دست خودمان نیست, سوتی یا پرچمی از گوشه ای تلنگری بزرگ برایمان است که بدانیم تمام زندگی فقط تلاش نیست, باید کمی هم سیاه بود سیاه... دنیای سفید همیشه خوشایند نیست.
2-4
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۰۸
واقعا فکر کنید این اتفاقات امروز برعکس بود چه حرفایی از مظلومی میشنیدیم ولی برانکو نماد نجابت و جنتلمن بودن هستش, متاسفم برای عدالتی که هر کسی بدتر و بی حرمت تر باشه قابل احترام تر, واقعا متاسفم
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۱۶
در اینکه گل اول نفت هم افساید و بعدش خطا بود تردیدى نیست و نیز در اینکه پنالتى گرفته شده در بازى استقلال علیه سایپا اصلاً پنالتى نبوده هم شکّى نیست اما در عین حال باور داشته باشیم که پرسپولیس این فصل از ناحیه دروازه بان خودش و نیز مدافعینى همانند اقاى نورمحمدى ( که هروقت تو زمین اومد سوتى داد ) خیلى ضربه خورد یعنى پرسپولیس اگر دروازه بانى مثل رحمتى داشت چند هفته قبل با اقتدار قهرمان شده بود حقیقتاً در بازى با نفت هم تماماً بازى دست پرسپولیس بود و نیز در مسابقه همزمان سایپا به مراتب از استقلال سرتر بود یعنى اگر اس تهران قهرمان هم بشه شایسته ترین تیم لیگ نبوده و نیست
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۴۵
اولا که استقلال قهرمان نشده هنوز و دو بازی خیلی سخت با تراکتور و صبا داره ولی بر فرض محال هم که قهرمان بشه ، قهرمانی با کثافت کاری به هیچ کس نمی چسبه مگه به استقلالی ها !!!
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۲۱
لنگی گفتی قهرمانی با کثافت کاری ، یاد تمام قهرمانی های پیروزی افتادم، خصوصا دهه 70، اصلا چرا راه دوری بریم، همین آخرین دربی که ترکی همه کار برای لنگ کرد
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۴:۴۶
واقعا آی اسپورت خجالت آوره پنج تا از خبرای اصلیت درباره لنگیاست یه دونه درباره تیم صدر جدول اونم زیرابشو زدی، واقعا زشته به همه هوادارا احترام بزارین یا بگین این سایت پرسپولیسیاست
امیر
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۲۴
کنگرانی اینقدر چرت و پرت ننویس!
اتلتى
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
اولا جام جام که میکنید یه قوطى حلبیه ..اونم ارزونى استقلال .. وقتى تیم از ته جدول اومد صدر افسانه کامل شد .. بقیش مال استقلالیا خوشحال باشن با یه مشت فسیل و قوطى حلبى
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر