فهرست
مظلومی پس از پیروزی برابر سایپا: تا مرز سکته رفتم
مظلومی پس از پیروزی برابر سایپا: تا مرز سکته رفتم

مظلومی پس از پیروزی برابر سایپا: تا مرز سکته رفتم

آی‌اسپورت- پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از پیروزی دو بر یک مقابل سایپا حاضر شد.

* بازی خوبی بود. استرس بالایی داشتیم و شانس آوردیم سکته نکردیم. خدا را شاکریم که به ما لطف کرد و پیروز از میدان بیرون آمدیم. هفته‌ها صدرنشین بودیم که خیلی راحت از دست دادیم اما خدا را شکر با تلاش بچه‌ها و مدیریت و یک کار گروهی دوباره صدر را به دست آوردیم و دوست نداریم دیگر دوباره آن را از دست بدهیم.

* بازی پراسترسی بود. در واقع بازی‌هایی که به این شکل است و همزمان برگزار می‌شود فشار زیادی را بر روی تیمی که قهرمانی می‌خواهد به وجود می‌آورد و این فشارها روی تیمی که در جدول، نتیجه بازی برایش تأثیری ندارد خیلی مؤثر نیست.

* سایپا مردانه بازی کرد و موقعیت‌هایی داشت و حتی روی زمین توانست ما را اذیت کند. اما مهم 3 امتیاز بود که برای استقلال به دست آمد. امیدوارم تلاش کنیم تا در دو بازی بعدی هم اینطور موفق باشیم.

* این جوانان نه تنها در بازی امروز بلکه آنها را از اول فصل بازی دادیم. در واقع یک تیم جوان را از اول فصل داشتیم هر چند که این جوانان نیاز به زمان داشتند تا بازی به بازی بیشتر جا بیفتند. آنها در بازی‌های گذشته هم ما را همراهی کردند و حتی جوانانی مثل رمضانی و کریمی نیز به خاطر مصدومیت بیرون هستند که اگر آنها هم باشند به طور حتم بازی به این جوانان نیز خواهد رسید.


کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-28 19:29:01
نظر دهید
۲ نظر
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۴۷
مظلومی پس از پیروزی برابر سایپا کمک داور عاشقتم تا قیامت
امیررضا
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۹
کاش سکته میکرپی از دستت راحت میشدیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر