فهرست
جلالی: مستقیم به من نگفتند مدارا کن اما...
جلالی: مستقیم به من نگفتند مدارا کن اما...

جلالی: مستقیم به من نگفتند مدارا کن اما...

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال سایپا از آنچه که نامدیریتی در فوتبال ایران می‌خواند به شدت انتقاد کرد. او که به شدت از رخداد‌های دیدار با استقلال ناراحت بود مدیران فوتبال را بی‌کفایت خواند.مجید جلالی بعد از شکست دو بر یک تیمش برابر استقلال، درباره این دیدار گفت: الان تنها چیزی که مرا راحت می کند این است که این فصل درحال تمام شدن است. اگر یک آدم صبوری به اینجا می رسد، بغض چندین ساله دارد. من سال هاست که شکل غیر منصفانه را تحمل می کنم و هیچکس هم رسیدگی نمی کند.یک روز می گویند شمال جو خراب است. یک روز جنوب، یک روز اینجا. فوتبال یک رقابت است و درست است که ما کسی را نداریم ولی می‌خواهیم موفق باشیم و به دنبال انصاف هستیم. آخر چقدر من تحمل کنم؟ همه می‌دانید که ما ظرفیت های محدودی داریم. من را با سرمربی پرسپولیس مقایسه کنید، از ابتدای فصل تا هفته‌های 20 در صدر بودیم ولی از همان ابتدا دنبال این هستند که مرا بردارند، دستیارم یا بازیکنم را جای من بگذارند. مدیران بی‌کفایت فوتبال نباید شاخص ایجاد کنند؟ چطور هرکسی می تواند مدیر فوتبال باشد؟ بعد من می آیم و به تراکتور می بازم و 25 درصد از قراردادم کم می شود، چون از چهارم به پنجم رفته ام. من چقدر تحمل کنم؟»
وی در پاسخ به این سوال که آیا رسما به او می‌گویند مدارا کند گفت:«نه رسمی نمی‌گویند ولی وقتی می‌گویند جو شهر از بازی قبل خراب و است و چیزی نگو، چه معنی‌ای دارد؟ مگر با فوتبال می‌خواهیم جامعه را کنترل کنیم؟»
 
جلالی در پاسخ به این سوال که آیا اظهارات او یعنی جدایی قطعی از تیمش، گفت:« تنها چیزی که مرا آرام می کند این است که فصل در حال تمام شدن است. من یکی از سخت ترین فصل های ممکن را در این سال ها پشت سر گذاشتم.»
 
جلالی در مورد داوری هم گفت: «آخر آن چه پنالتی‌ای بود؟ گل دوم هم که خطای کف پا بود. جلوی تراکتور، سیاه جامگان و ملوان و ... هم این مسائل رخ داده است. بعد می‌گویند از شما انتظار نداریم. خودم هم انتظار ندارم ولی همه‌اش ناحقی است.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-04-28 19:56:13
نظر دهید

۴ نظر
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۰
کیسه باید بیاد بالا این حرف فدراسیونه
دوپینگ سرخ
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۳۹
البته اقای جلالی قبلا گفته بودن سایپا و لنگ سولاخند
مجید
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۲
قرار بود فوتبال فردا را با تماشای بازیهای سایپا ببینیم !!این اسمش نیست که همیشه اواخر لیگ داورهارو دراز کنیم بهتر نیست کمی بادهای خودت رو خالی کنی من زمانی که نوجوان بودم با خواندن یکی 2 تا کتاب فکر میکردم خیلی میدونم!! من از اون توهم بسیار زیاد فاصله گرفتم اما فکر میکنم شما هنوز در نوجوانی من گیر کرد ه ایی ! تنها راه نجات تو از این بن بست ناکامی پرش از این توهم است ..... خود دانی ...
ع ع ب
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
همه ایران با داوری بازی استقلال و سایپا فهمید که یه دستایی تو کاره که استقلال جام بیاره ... تو زمین که حریف پرسپولیس نمی شن و 4 تا می خورن ، بیرون زمین با این کثافت کاریها می خوان قهرمان شن ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر