فهرست
برانکو: غمگینم؛ باخت را گردن کسی نمی اندازم
برانکو: غمگینم؛ باخت را گردن کسی نمی اندازم

برانکو: غمگینم؛ باخت را گردن کسی نمی اندازم

 آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ خیلی زود از روزهای شیرین به روزهای تلخ رسید. باختی بسیار تلخ به نفت تهران. به همین دلیل عجیب نیست که او مصاحبه اش را با این جمله شروع کند که بسیار غمگین است:« واضح است که ناراحت و غمگین هستم. متاسفانه هواداران که با این شور و شوق تشویق می‌کردند و می‌خواستند که برنده شویم این خوشحالی را نتوانستیم به آن‌ها بدهیم. بیش از همه به خاطر هواداران ناراحتم و از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم. آن طور که باید از توپ ها استفاده نکردیم. اما فعلا هم‌امتیاز هستیم و دو بازی دیگر مانده و طبیعی است که هر سه تیم می‌خواهند قهرمان شوند.طبیعی است که ما همه تمام تلاش را برای قهرمانی می‌کنیم اما الان دیگر همه چیز به ما بستگی ندارد. بحث امروز، بحث تاکتیک نبود بلکه ما تیمی نبودیم که همیشه بوده ایم. تعداد زیادی از بازیکنان ما در سطحی که همیشه هستند نبودند. متاسفانه بعد از بیست بازی این مسابقه آن چیزی نبود که ما باید انجام می دادیم و مسابقه را باختیم.»
او در مورد شرایط تیمش گفت:« ما با آنالیزهای خود کار کرده بودیم. ماریچ در طول هفته تب داشت و نمی توانست بازی کند. ریسکمان در نیمه دوم برای رسیدن به هر سه امتیاز بود اما نفوذ از جناحین در کارمان نبود و طبیعی است که در این شرایط به مشکل بخوریم. مجبور شدیم طوری بازی کنیم که مطابق میل آن ها بود. تلاش خود را کردیم اما به نتیجه نرسیدیم.»
برانکو در خاتمه در ارتباط با ضعف دروازه بانی پرسپولیس گفت:«مسایل فنی را گروه آنالیز ما دنبال می کند و من هیچ وقت مستقیما باخت را به گردن فرد خاصی نمی اندازم.»
کدخبر:9403
  ۶  
آی اسپورت
2016-04-28 19:51:25
نظر دهید

۶ نظر
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۶
خالی فسور قلابی
فرید
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
مهم هستش که پرسپولیس در دو هفته قبل قهرمان شده نه در این صحنه ها.اول فصل با اون وضع داوری و موقعیت خراب کردن و داشتن سوشا مکانی ، پرسپولیس وقتی موفق شده به صدر برسه این موفقیته.من به عنوان یه هوادار جدا از این نتیجه به تیمم افتخار می کنم و مطمئنم حتی اگر این فصل قهرمان نشه همین که ناممکن رو ممکن کرد خودش یه جام هستش. حالا ضد فوتبال منصوریان و گل آفساید امروز که واقعا بد بود و امیدوارم جامعه داوری از پرسپولیسیا واقعا آخر فصل عذر خواهی کنه باعث شد جام رو تا 80 درصد از دست بدیم.اما باید سرمون بلند باشه . بریم واسه 2 بازی خیلی خیلی مهمتر.و از همه مهمتر واسه فصل بعد.
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۷
دستایی که اول فصل بر علیه پرسپولیس بودن از امروز دوباره فعال شدن گل آفساید علیه پرسپولیس و پنالتی الکی برای کیسه
roien
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۱۹
برانکو عزیز غمگین نباش اول بشی یا اخر ما پرسپولیس را دوست داریم .................تا هر چی ابی شش سوراخه چهار بار پشت سرهم بسوزن............................
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۲۴
مربی بسیار با شخصیت..اما حیف که تو لنگی هستش. حیف
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۰۹
فرید من دلم روشنه پرسپولیس قهرمان میشه به امید خدا قهرمان میشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر