فهرست
منصوریان: از یک صخره بزرگ عبور کردیم
منصوریان: از یک صخره بزرگ عبور کردیم

منصوریان: از یک صخره بزرگ عبور کردیم

آی اسپورت- علیرضا منصوریان همانطور که به استقلالی ها وعده داده بود مقابل پرسپولیس شاگرد مظلومی بود و با شکست این تیم خدمت بزرگی به تیم محبوش کرد. او در کنفرانس مطبوعاتی گفت:« ضمن عذرخواهی بابت صدای گرفته ام. به اندازه تلاش بچه ها من هم کنار زمین صدایشان می کردم. به فوتبال ایران بابت این بازی تبریک می گویم. حریف 100 هزار هوادار داشت. 15 دقیقه اول برای همه تیم‌ها عذاب‌آور بوده است. مهدی طارمی فعال کار می‌کند. می‌دانم مسلمان، احمدزاده و عالیشاه در سه طرف خط حمله پرسپولیس چقدر توانمند هستند. سعی کردیم این ارتبط را قطع کنیم. عملکرد خوب سید جلال حسینی با 101 بازی ملی بسیار خوب کار کردیم. او بسیار باهوش بازی می‌کرد.ما از صخره ای بزرگ به نام پرسپولیس عبور کردیم. در نیمه اول بازی را طی 15 دقیقه ابتدایی مدیریت کردیم. می دانستیم بخش اعظم بازیکنانی که در تیم ملی شاگرد من بوده اند از قبیل محسن مسلمان، احمدزاده و علیپور قدرت بالایی بر خلاف ظاهرشان دارند و ان ها خطرات زیادی برای ما ایجاد می کنند. باید به گروه آنالیز خودمان خسته نباشید بگویم. شما فقط مرا می بینید اما یک تیم پشت من هستند که در آنالیز به من کمک می کنند.»
سرمربی نفت ادامه داد:« بسیار برایم مهم بود که بیرانوند از این گذرگاه سخت عبور کند. امروز دو گروه از اسپانیا و ترکیه آمدند تا بازی او را ببینند. او می خواست راهی پرسپولیس برود اما به خاطر منافع تیممان، رویاهای خود برای حضور در استقلال و پرسپولیس را رها کرد. امروز اگر او خوب بازی نمی کرد با توجه به صحبت هایی که قبل از بازی برای حضور او در پرسپولیس شده بود، تا وقتی در فوتبال ایران بود، حرف های زیادی درباره اش زده می شد. اما حالا دیگر هرجایی می رود حقوقش نوش جانش.»
منصوریان درباره کری های قبل از بازی گفت:« من از ادبیات 6 و 4 متنفرم. یک عکس از من نمی بینید که برای حریف 4 نشان بدهم. به خداوندی خدا من فقط برای تیم خود تلاش می کردم. امروز از هواداران چیزی نشنیدم. آن ها در جام باشگاه های اسیا خیلی از من حمایت کردند. می دانم شریکهایم و برادرم که پرسپولیسی هستند خیلی از من ناراحت هستند اما تلاش کردیم که بازی شرافتمندانه برای خودمان انجام دهیم. هوای نفت همیشه ابری نیست، بلکه طوفانی است. بچه های ما امروز به من گفتند تا به وزیر نفت گله کنیم. بچه ها می گفتند که آیا وزیر  نفت اصلا تلویزیون دیده و می داند امروز نفت برنده شده؟ می داند که نفت با سه بار شعار حیدر، نماینده عربستان را در عربستان شکست داد؟ متاسفانه هیچ احساسی در نفت نسبت به این بچه ها نیست.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-28 20:02:00
نظر دهید

۳ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۲۴
لنگی ها یک انگل هستن نه صخره
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۵۱
چه متلکی بار فرهاد مجیدی کرده.
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۲:۱۷
دمت گرم داش علی, لنگ حقیر رو پوکوندی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر