فهرست
اتفاق ویژه: با وساطت پورحیدری حنیف به استقلال برمی‌گردد
اتفاق ویژه: با وساطت پورحیدری حنیف به استقلال برمی‌گردد

اتفاق ویژه: با وساطت پورحیدری حنیف به استقلال برمی‌گردد

آی اسپورت-با بازگشت امیدهای استقلال برای قهرمانی، حالا زمزمه‌های بازگشت حنیف عمران‌زاده به جمع آبی‌پوشان بیشتر از قبل شده. به همین منظور منصور پورحیدری روز شنبه در نشستی با بهرام افشارزاده، نصرالله عبداللهی و پرویز مظلومی درباره حنیف عمران زاده گفت و گو خواهد کرد. پورحیدری با تایید این موضوع به کاپ گفت: «فعلا نمی خواهم درباره اینکه حنیف برمی گردد یا نه حرفی بزنم اما قطعه تا شنبه با افشارزاده،عبداللهی و مظلومی درباره این بازیکن صحبت می کنم زیرا معتقدم ما می توانیم با در نظر گرفتن جریمه نقدی او را به تیم اضافه کنیم تا هم تیم متزلزل نشود و هم بازیکن بداند باید یک سری مسائل را رعایت کند.»به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-28 20:39:02
نظر دهید

۲ نظر
طاها
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۵۴
به عنوان یه استقلالی مخالف بازگشت حنیف هستم .. حنیف بیش از حد کند و پراشتباهه .. بازیکن های جوون تیم خیلی بهتر از حنیف هستن و اونا باید بازی کنن ..
-
پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۱۷
در باشگاه، کمیته فنی یا همان کشک وجود ندارد؟؟؟؟؟آیا کسی هست که آمار بودن این بازیکن و نبودن او را با عملکرد و نتایج بازیها مقایسه کند؟ممکن است مهاجمان گل نزنند اما حنیف اجازه نمیدهد بازی بدون گل،آنهم گل خورده استقلال تمام شود!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر