فهرست
جنگ وارد فاز جدید شد/ انتقاد خبرگزاری دولت از دایی و شاگردانش
جنگ وارد فاز جدید شد/ انتقاد خبرگزاری دولت از دایی و شاگردانش

جنگ وارد فاز جدید شد/ انتقاد خبرگزاری دولت از دایی و شاگردانش

  آی اسپورت - قابل پیش بینی بود که درگیری لفظی پرسپولیس و وزارت ورزش به این زودی تمام نشود و ادامه دار باشد. تساوی پرسپولیس مقابل راه آهن کافی بود تا دایی و شاگردانش دوباره از وزارت ورزش انتقاد کنند. امروز هم خبرگزاری ایرنا - که خبرگزاری دولت است - در یادداشتی به قلم امیر میرزاییان از خجالت دایی و پرسپولیس درآمد. در این یادداشت آمده است: 

نمایش ضعیف شاگردان «علی دایی» آن هم در حضور بیش از 40 هزار تماشاگر تشنه پیروزی سبب شد تا این تیم برابر رقیب جوان وبی ادعای خودیعنی راه آهن سورینت با تساوی 2 بر 2متوقف شود.

همین نتیجه و کم شدن شانس قهرمانی وحتی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کافی بود تا بازیکنان پرسپولیس تمامی دیوارها را بر سر مسوولان ورزش کشور خراب کنند و با بهانه هایی، آنان را مقصر عدم رسیدن به کسب موفقیت بدانند.

سرمربی پرسپولیس نیزکه پس از کنار رفتن محمد رویانیان ازمدیریت پرسپولیس بطورمرتب از مسوولان وزارت ورزش انتقاد می کند،درنشست خبری پس ازدیدار با راه آهن بدون کوچکترین اشاره ای به نمایش ضعیف و بدون هدف تیم و تعویض های غیرمنتظره، دیگران را مسبب اصلی این ناکامی معرفی کرد.

دایی ومحمدرویانیان که بازیکنان و ستاره های لیگ برتر را با قیمت های سرسام آور جذب کرده و پیراهن سرخ برتن آنان کردند،حالا باید پاسخگوی بدهی سنگین تیمی باشند که چندین میلیارد هزینه روی دست مردم گذاشته، اما موفقیتی به همراه نداشته و حتی بازی هایش رضایت هوادارانش را جلب نکرد.

سرمربی پرسپولیس که دیگران را به کم اطلاعی از مسایل روز ورزش متهم می کند بعد از این بازی درنشست خبری فهرست دریافتی های دیگرتیم ها را عنوان کرد و به طور مثال رقم دریافتی نفتی ها را 70درصد اما بازیکنان پرسپولیس را 45 درصد دانست.

این درحالی است که گرانقیمت ترین بازیکن نفت تهران در این فصل رضا نوروزی است که به گفته یکی ازمسوولان این باشگاه قراردادوی350میلیون تومان است که درمقام مقایسه بابرخی بازیکنان میلیاردی پرسپولیس،مبلغ ناچیزی محسوب می شود.

رقم قراردادمدافع ملی پوش پرسپولیس در این فصل با 5 یا 6 بازیکن نفت برابری می کند و همان 45 درصد دریافتی مدافع سرخپوشان بیش از 500 میلیون تومان است.مدافعی که برای دقایق زیادی پشت دروازه گرم کرد و سرانجام هم وارد زمین نشد.

فلش بک به گذشته بخوبی بر نظر کارشناسان مهر تایید می زند که مربیان باید نقدپذیر باشند و راهکارهای سازنده منتقدان را پذیرفته و سعی نکنند با متهم کردن دیگران ، ضعف های فنی خود را بپوشانند.

بی گمان عملکرد دایی در نقش بازیکن قابل ستایش بوده و بازیکنان این تیم هم بسیار بزرگ هستند، اما باید بپذیرند که در این فصل در حد نام خود و رقم های قراردادی که رد و بدل شده، ظاهر نشدند و نبایند این تقصیرها را گردن دیگران بیاندازند.

     
آی اسپورت
2014-04-07 10:42:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر