فهرست
بارتومئو: زوبیزارتا تصمیم به استعفا گرفته بود
بارتومئو: زوبیزارتا تصمیم به استعفا گرفته بود

بارتومئو: زوبیزارتا تصمیم به استعفا گرفته بود

آی اسپورت- جوسپ ماریا بارتومئو مدیر باشگاه بارسلونا تایید کرده است آندونی زوبیزارتا مدیر ورزشی باشگاه قصد دارد پس از محرومیتی که فیفا برای این باشگاه اسپانیایی در نظر گرفت، از سمت خود استعفا دهد.

این تیم بزرگ اسپانیایی اجازه دارد در دو پنجره ی نقل و انتقالات تابستانی امسال و زمستانی سال آینده بازیکن بخرد. البته آن ها به این حکم اعتراض کرده اند.

اواخر هفته ی گذشته شایعاتی مبنی برا احتمال استعفای زوبیزارتا شنیده می شد. زوبیزارتا قصد داشت با استعفا شرایط را برای فعالیت این باشگاه کاتالان فراهم کند ولی ظاهرا بارومئو نمی خواهد مدیر ارزشمندش را از دست بدهد.

«زوبیزارتا از مردان ارزشمند باشگاه است. او به عنوان مدیر ورزشی درباشگاه ما خیلی خوب کار می کرد و به ما در تصمیم گیری ها بسیار کمک می کرد.»

«وقتی چهارشنبه از تصمیم فیفا علیه بارسلونا با خبر شدیم نشست با سران مهم باشگاه داشیم که در آن زوبیزارتا گفت اگر استعفایش از باشگاه به حل شدن مشکلات کمک می کند اوحاضر است این کار را انجام دهد. اما جدایی او چیزی را حل نمی کند.»

بارتومئو تاکید کرد اکنون زمان خوبی برای صحبت در مورد چگونگی کنار آمدن با تصمیم فیفا نیست.

«اکنون زمان مناسبی برای صحبت کردن در مورد سیاست های فیفا در مورد به خدمت گرفتن بازیکنان جوان نیست. ما به فیفا توضیح خواهیم داد ساختار باشگاه ما با بازیکنان به عنوان فوتبالیست برخورد نمی کند بلکه آن ها را به عنوان بخشی از مردم در نظر می گیرد.»

«در حال حاضر ما بازیکنانی را داریم که به دلیل تصمیم فیفا قادر به بازی نخواهند بود. آن ها را در اختیار خواهیم داشت چرا که والدینشان می خواهند اینجا بمانند.آن ها نمی توانند مسابقه بدهند اما به تمرینات ادامه می دهند.»

     
آی اسپورت
2014-04-07 10:46:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر