فهرست
بنیتس: به جایگاهی بهتر از سومی نمی رسیم
بنیتس: به جایگاهی بهتر از سومی نمی رسیم

بنیتس: به جایگاهی بهتر از سومی نمی رسیم

آی اسپورت - رافا بنیتس سرمربی تیم ناپولی به شدت از شکسن 0-1 شاگردانش برابر پارما مایوس شده است. گل مارکو پارولو برای شاگردان دونادونی کافی بود تا این تیم بتواند سه امتیاز این مسابقه را از آن خود کند.

با وجود این شکست رافا بنیتس سرمربی ناپولی اعتقاد دارد تیمش در این فصل بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشته است و آن ها قصد دارند تمرکزشان را روی دیدار فینال رقابت های کوپا ایتالیا برابر فیورنتینا قرار دهند.

این مربی اسپانیایی به اسکای اسپورت گفت:«هنوز اعتقاد دارم رقابت بر سر قهرمانی بسیار بسیار مثبت بوده است. به هر حال ما قهرمانی را از دست داده ایم. ما دوم هم نمی شویم. رم توانست در دو بازی پیروز شود و ما نتوانستیم.»

«واقعیت این است و ما نیاز داریم تا هر روز کار کنیم و قوی تر شویم. اما در حال حاضر ما روی جایگاه سوم قفل شده ایم و باید روی فینال کوپا ایتالیا تمرکز کنیم.»

«ما از باخت در بازی که کاملا تحت کنترل ما بود مایوس هستیم. در پایان بازی پارما فقط یک شوت به سمت دروازه ی ما داشت. ما موقعیت های خوبی داشتیم ولی نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم.»

«ما باید تیم باکیفیتی داریم. اما باید بیشتر یاد بگیریم تا پیشرفت کنیم. این چیزی است که من می خواهم و به سمت آن حرکت می کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-07 10:59:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر