فهرست

چهره روز: خرید درخشان آقای درخشان!

آی اسپورت - بابک حاتمی را باید درخشان ترین خرید حمید درخشان برای پرسپولیس دانست! بازیکنی که در یک اتفاق عجیب هم مورد توجه استقلال بود هم پرسپولیس اما قرمزها توانستند رضایتنامه مدافع سایپا را برای تیمشان بگیرند تا مدافع تبریزی راهی پرسپولیس شود.
او تا امروز بیشتر از آنکه کمک حال تیمش باشد تبدیل به سوهان روح هواداران تیمش شده و تقریبا در هر بازی که در میدان بوده یک اشتباه مرگبار داشته است. از شانس خوب پرسپولیسی ها، برانکو علیرغم اعتقاد اولیه اش به حاتمی خیلی زود به این نتیجه رسید که بابک، بیشتر به درد پر کردن نیمکت ذخیره می خورد تا حضور در زمین و او را نیمکت نشین کرد با این همه وقتی رامین رضاییان محروم شد، چاره ای جز حضور حاتمی در بازی مقابل نفت تهران نبود.
حاتمی دیروز نه تنها سمت راست خط دفاعی پرسپولیس را تبدیل به اتوبان کرد بلکه در گل دوم نفت تهران، با یک اشتباه بچه گانه و مبتدیانه در دفع توپ، زمینه ساز گل دوم نفت تهران شد. جالب اینکه او می توانست قبل از رسیدن بازیکن نفت به محوطه جریمه او را سرنگون کند و اخراج شود اما این کار را نکرد تا نفتی ها به گل دومشان هم برسند و البته حاتمی سوژه خوبی برای حرفهای منشوری تعدادی از هواداران تیمش شود.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-29 10:34:06
نظر دهید
۲ نظر
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
حاتمی تو سایپا فوق العاده بود از زمانی که به پرسپولیس آمد افت وحشتناکی کرد در ضمن اگر خرید بدی بود برانکو می توانست نیم فصل ردش کنه بره
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۲۸
ازبس که نشریه هاتوسایتاشون گفتن که برانکواینارونمیخوادوروحیشون روخراب کرداونهاهم کم عقلی کردن وبااشتباهات عمدیشون خواستن به تیم وبرانکو ضربه بزنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر