فهرست
دل بوسکه: عملکرد دخه آ را زیر نظر داریم
دل بوسکه: عملکرد دخه آ را زیر نظر داریم

دل بوسکه: عملکرد دخه آ را زیر نظر داریم

آی اسپورت – ویسنته دل بوسکه دیروز در مصاحبه ای آخرین اخبار تیم ملی اسپانیا را پیش از جام جهانی 2014 اعلام کرد. او در مورد رقابت بر سر جانشینی والدس در جام جهانی از کس خاصی نام نبرد ولی گفت بدون شک از همین حالا به دنبال جانشینی برای والدس است.

- ویکتور والدس: ما از اتفاقی که برای والدس افتاد به شدت ناراحتیم. این یک ضربه ی سخت به تیم ملی خواهد بود چرا که او به خوبی در ترکیب تیم جا افتاده بود و همیشه خود را در جریان بازی ها و اتفاقات تیم قرار می داد. او هر وقت بتواند برای ما به میدان خواهد رفت.

- جانشین والدس در جام جهانی 2014: بدون شک شخص خاصی را در نظر دارم. یک دروازه بان سوم. اما در حال حاضر نمی توانم جزئیات بیشتری را به شما بگویم. چرا که وقتی کسی مصدوم می شود باید تمام  پروسه ی انتخاب دروازه بان از ابتدا طی شود.

- خسه: بدون شک او خیلی بد شانس بود. ما از جدی بودن مصدومیت او با خبریم و فقط امیدواریم بتوند ریکاوری خوبی انجام دهد و زودتر به میادین بازگردد.

- دیگو کاستا: به تمام بازیکنانم گفته ام که در حال حاضر مصدومیت های بدی گریبانگیر تیم ما شده است. البته مصدومیت کاستا خیلی جدی نیست ولی تاکنون با او صبت نکرده ام.

- دی خه آ: ما او را زیر نظ داریم او یکی از گزینه های احتمالی دعوت شدن به تیم ملی است. او تا کنون چند بار با ما بوده است.

     
آی اسپورت
2014-04-07 11:16:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر