فهرست

نکته: شانس پرسپولیس کم نیست؛ اگر زور بردن باشد!

ای اسپورت – یک لحظه حساسیت موجود و طبیعیِ هفته آخر لیگ بر‌تر را فراموش کنید و به ۴ حالت زیر دقت کنید.

۱-بردن استقلال خوزستان برای پرسپولیس حتی اگر در اهواز باشد، نباید کار چندان دشواری تلقی شود.استقلال اهواز تقریبا تحت هیچ شرایطی سقوط نمی کند ( اگرچه بازی ، بازی خیلی سختی است ) .

۲-وقتی قرار است استقلال با تراکتورسازی بازی کند، نمی‌تواند ادعای از پیش برنده بودن کند. حتی اگر ورزشگاه آزادی میزبان رویارویی آبی‌های تهران با قرمزهای تبریز باشد.

۳-فولاد با وجود درحشش در لیگ بر‌تر و معرفی شدن به عنوان یکی از احتمالهای قهرمانی، تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند نسبت به کسب ۳ امتیاز از گسترش فولادِ ۳۲ امتیازی که نهمین تیم جدول ۱۸ تیمی است، اطمینان داشته باشد، آن هم در تبریز به خصوص که گسترشی ها بعد باخت دیروز به رگ غیرت شان برخورده !

 ۴-با چه متر و معیاری می‌توان به یحیی گل محمدی این اجازه را داد که قبل از رویارویی با سپاهان این ادعا را داشته باشد که تیمش از پیش برنده است و نسبت به شکست زرد‌ها آن هم در اصفهان اطمینان خاطر داشته باشد؟ آنهم در شرایطی که سپاهان خود شاتس قلیلی برای قهرمانی دارد؟

تکمله: غرض هدف از طرح این ۴ حالت جانبداری از پرسپولیس  نیست، بلکه تاکید بر حداقل کمرنگ نبودن شانس اول شدن برای تیمی است که دیروز ۴ دقیقه کم آورد تا به عنوان احتمالِ محتمل قهرمانی به استقبال هفته پایانی لیگ بر‌تر برود.

     
آی اسپورت
2014-04-07 11:50:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر