فهرست
ناجی استقلال: همه روی سرم ریختند و داشتم له می‌شدم
ناجی استقلال: همه روی سرم ریختند و داشتم له می‌شدم

ناجی استقلال: همه روی سرم ریختند و داشتم له می‌شدم

*از بازی با سایپا شروع کنیم. برد بسیار خوب و مهمی برایتان بدست آمد.
بله. بازی بسیار سنگینی بود که حساسیت زیادی داشت. همزمان بودن بازی ها باعث شده بود حساسیت این مسابقه دو چندان شود. ما بعد از شکست در دربی هم قسم شده بودیم تا هواداران را خوشحال کنیم. تمام تلاشمان نه تنها در این چند بازی بلکه از تبدای فصل این بود که با تمام قوا بازی کنیم و به میدان برویم و خدا را شکر که دیروز را با یک برد خوب به پایان رساندیم.
*ولی باید قبول کنی که حواس شما به بازی های دیگر هم بود؟
خیر. اصلا اینطور نبود. ما تنها تنها تمرکزمان بر روی بازی خودمان بود و به دیگر بازی ها علی الخصوص بازی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مقابل نفت توجه نداشتیم. اما خدا را شکر شرایط به گونه ای رقم خورد که رقیب اصلی مان هم باخت و توانستیم صدرنشین شویم.
*با اینکه چند ماه از حضورت در استقلال گذشته است اما هنوز جایگاه ثابتی نداری و یک بازی به میدان می روی و در دیگر مسابقه، در لیست 18 نفره هم نیستی. چرا؟
چند بار درباره این موضوع صحبت کرده ام. مثل هر بازیکنی دوست دارم بازی کنم و آروزی قلبی من هم همین است ولی مظلومی به عنوان سرمربی تیم رئیس، به حساب می اید و تشخیص می دهد چه کسی بازی کند. بازهم تکرار می کنم با توجه به آمادگی و انگیزه ای که دارم و در خود می بینم دوست دارم بیشتر به بازی گرفته شوم.

*خبر داری که مجید جلالی، سرمربی سایپا بعد از پایان بازی گفته بود؛ گل تو خطاست؟
خیر. من نشنیده بودم اما در این باره باید کارشناسان داوری نظر بدهند. به نظر آقای جلالی احترام می گذارم اما تصور می کنم در آن صحنه هر دو نفر به یک اندازه با توپ فاصله داشتند و توپ در اختیار هیچ کداممان نبود.
*می خواهم از خوشحالی بعد از گلت صحبت کنم. به نظر می آمد بغض فروخورده ای در تو وجود داشت که با این گل و فریاد بعد از آن، به بیرون تخلیه شد. اینطور نیست؟
بغض بعد از گل من سه امتیاز مهم را برای استقلال به ارمغان آورد. وقتی دیدم هواداران استقلال چه پرشور خوشحالی می کنند؛ احساس غرور کردم. جالب است که بعد از گل، همه روی سرم پریدند و نزدیک بود له شوم (با خنده).
*دوست نداری درباره دربی حرف می زنی؟
دربی شرایط خاص خودش را داشت. ما در این بازی کم شانس بودیم. دو تعویض اجباری داشتیم. به نظرم نتیجه می توانست برعکس رقم بخورد. هیچ کس باور نمی کرد که چنین نتیجه ای بدست بیاید. ولی مهمترین چیز این بود که تیم ما بعد از این بازی از روی زمین بلند شد و توانست دوباره به موفقیت برسد. الان همه چیز دست خودمان است ونشان دادیم شخصیت قهرمانی داریم.
*فکر می کنید بتوانید قهرمانی را بدست بیاورید؟
برای این عنوان تلاش می کنیم. ما دو بازی سخت داریم. نباید فراموش کنیم که هر دوی آن ها برای ما مهم است. باید بگویم اسم تیمها دیگر مهم نیست و مهم سه امتیازهایی است که باید کسب کنیم. از نام صبا نباید به راحتی عبور کرد. آنها هم به دنبال پیروزی در دیدار پایانی هستند.
*فصل بعد هم در استقلال خواهی ماند؟
ما باید پایان فصل در این مورد صحبت کنیم. طبق قراردادم باید بمانم. خودم هم دوست دارم این اتفاق بیفتد اما همانطور که گفتم باید تا پایان فصل صبر کنیم.
     
آی اسپورت
2016-04-29 13:35:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر