فهرست
علیمنصور مقابل رکوردزنی پرسپولیس: آرزوی برباد رفته
علیمنصور مقابل رکوردزنی پرسپولیس: آرزوی برباد رفته

علیمنصور مقابل رکوردزنی پرسپولیس: آرزوی برباد رفته

آی اسپورت- استقلال در اکثر هفته ها، تنها تیمی بود که میانگین امتیازات قهرمانی را به همراه داشت اما حالا هفته هاست هیچ تیمی این اندازه امتیاز ندارد. استقلال در 6 هفته اخیر، سه تساوی، یک باخت و دو پیروزی کسب کرده و از دست دادن 9 امتیاز در این 6 هفته کافی بود تا میانگین امتیازات لازم برای قهرمانی را از دست رفته ببیند. آبی ها هم اکنون 51 امتیازی هستند و با توجه به اینکه در هفته بیست و هشتم به سر می بریم، 6 امتیاز از حد نصاب کمتر دارد. اگر آنها می توانستند مانند هفته های ابتدایی در امتیازگیری موفق عمل کنند و 9 امتیاز مورد بحث را در هفته های اخیر از دست نمی دادند، هم اکنون سه امتیاز بیشتر از میانگین امتیازات قهرمانی داشتند. حال حاضر پرسپولیس با 51 امتیاز سومین تیم لیگ برتر است که پنج امتیاز با میانگین دو امتیاز از هر بازی فاصله دارد. قرمزها تنها تیمی بودند که شانس کسب چنین امتیازی را در 30 بازی فصل پانزدهم داشتند. کسب 9 امتیاز از سه بازی باقیمانده (تا روز قبل)، شاگردان برانکو را 60 امتیازی می کرد و آنها درست با امتیازی که از ابتدای فصل به آن اشاره شد – میانگین 2 امتیاز از هر بازی – 59 امتیاز را فقط استقلال در لیگ برتر به دست آورده بود. حالا پرسپولیس این فرصت را داشت که با برد در سه بازی پایانی، رکورد استقلال را بزند. ولی علیرضا منصوریان و تیمش این فرصت استثنایی رکوردزنی را از برانکو گرفتند. قهرمان لیگ برتر کشور می شدند. 
59 امتیاز را فقط استقلال در لیگ برتر به دست آورده بود. حالا پرسپولیس این فرصت را داشت که با برد در سه بازی پایانی، رکورد استقلال را بزند. ولی علیرضا منصوریان و تیمش این فرصت استثنایی رکوردزنی را از برانکو گرفتند. 
کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-29 14:01:41
نظر دهید
۲ نظر
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۵۳
ما به اندازه کافی تو این فصل رکورد زدیم، از ۴ تا زدن به استقلال بعد ۴۰ سال گرفته تا ۳۵ بازی با گل زده، این رکورد باشه واسه فصل بعد
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۳۵
پس استقلالیا از این به بعد باید 59 نشون بدن؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر