فهرست
چهره روز: منتظریم فصل تمام شود آقای نورمحمدی!
چهره روز: منتظریم فصل تمام شود آقای نورمحمدی!

چهره روز: منتظریم فصل تمام شود آقای نورمحمدی!

آی اسپورت- علیرضا نورمحمدی. جانشین کاپیتان فقید پرسپولیس. نورمحمدی در 913 دقیقه ای که به میدان رفت چهار بار تیمش بیشتر از دو گل دریافت کرد. مهم ترین اشتباهات نورمحمدی در این فصل را مرور می کنیم. تا پیش از هفته هشتم که پرسپولیس اوضاع خوبی نداشت و حتی حضور در قعرجدول را هم تجربه کرده بود. تا آن روز نورمحمدی هم در سه بازی کامل حضور داشت. اما تیره روزی های پرسپولیس از آن روز شروع شد. صبای قم:
اولین بازی پرسپولیس پس از فوت هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی. دیداری که همه منتظر برد تیم بودند. پرسپولیس گل مساوی را هم به تیم دایی زد. سکوها منتظر گل دوم بودند. اما جانشینِ کاپیتان فقید، اسیر درگیری با قاسم دهنوی شد. در نهایت هم کارت قرمز داور را گرفت. نورمحمدی در آن بازی تیم را زمین زد و با درگیری های بی تجربه اش جلوی کام بک پرسپولیس را گرفت. وقت هایی که بیخودی هدر رفت.


استقلال:
جابر انصاری با قدی کمتری از یک متر و هفتاد، روی هوا به پرسپولیس گل زد. توپی که از کنار ارسال شد اما نورمحمدی موفق به زدن ضربه سر نشد تا جابر انصاری با ضربه سر گل بزند.


ذوب آهن:
بازی را برانکو از یحیی برده بود. ولی تعویض در دقایق پایانی این برد را به تساوی تبدیل کرد. حضور نورمحمدی باز هم توام شد با گل خوردن پرسپولیس.


سایپا:
پرسپولیس از سایپای جلالی هم پیش بود. ولی مثل بازی با ذوب آهن تنها چهار دقیقه حضور نورمحمدی در بازی کافی بود تا پرسپولیس باز هم گل بخورد و برد را مساوی عوض کند.


نفت تهران:
مصدومیت ماریچ دوباره نورمحمدی را به ترکیب برگرداند. در دقایق پایانی بازی باز هم نورمحمدی مهاجم حریف را همراهی کرد تا وحید امیری خیلی راحت دروازه پرسپولیس را باز کند. جام حذفی/ باز هم ذوب آهن:
استاد نورمحمدی پرسپولیس را از جام حذفی هم کنار زد. در وقت اضافه این بازیکن قصد حمل توپ در محوطه جریمه را داشت که رضا شکاری توپ را از او شکار کرد و تیر خلاص را وارد دروازه این تیم کرد. 
کدخبر: 9407
  ۸  
آی اسپورت
2016-04-29 15:37:12
نظر دهید

۸ نظر
سرور لنگ
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۵۲
بدبخت همه کاسه کوزه ها سرش ریخته شد .
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
البته در جام حذفی پرسپولیس با یک یار کمتر یک بر صفر عقب بود و اگر نورمحمدی هم اشتباه نمی کرد احتمالا پرسپولیس می باخت
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۵۲
بدبخت تویی که بعد دوهفته از غار دراومدی … زیاد نگران نباش دوباره میری توی غار بازی های هفته بعد تو راهه
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
انصافاً تو بازى با نفت وقتى تابلو تعویض بالا رفت و دیدم نورمحمدى جانشین ماریچ شد گفتم تمومه! پرسپولیس گل رو خورده! نمیدونم از یه سوراخ چندبار باید گزیده شد پس کمک هاى اقاى برانکو کجان که به ایشان مشورت بدن! البته قبول دارم نیمکت پرسپولیس خالیه
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۳۰
کیسه کش بدبخت به تور بطی نداره 4 تایی
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۳۶
بازی جوانمردانه او بود که در لحظات آخر در بی رفت،باعث تساوی شد. این چیز کمی نیست،چرا به این مورد اشاره نمیکنید؟!!!
بهنام
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
زشته ی سایت اینجوری از ی تیم حمایت کنه اخه ناسلامتی نورمحمدی کاپیتان تیمه یکم روحیش پایین بوده اونم به خاطر اینه جناب برانکو اگه اندازه ماریچ بهش بازی میداد الان بهترین دفاع بود
-
يكشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۱۴
یعنی آشغال ترین های تاریخن اینو یابو و حاتمی الاغ و سوشا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر