فهرست
سوال روز: رامین مهمتر از طارمی؟
سوال روز: رامین مهمتر از طارمی؟

سوال روز: رامین مهمتر از طارمی؟

آی اسپورت - بازی پرسپولیس با نفت تهران، بدترین نمایش سرخپوشان در لیگ پانزدهم بود. پرسپولیس بعد از 27 بازی، نتوانست به حریفش گل بزند و بر خلاف شکست‌های ابتدای فصل، موقعیت چندانی هم نداشت که هواداران این تیم حسرتش را بخورند. تمام بازیکنان خط حمله و هافبک پرسپولیس، در این بازی حاضر بودند و برانکو فقط دو محروم بزرگ در خط دفاعش داشت. محسن بنگر و رامین رضاییان، که به نظر می‌رسد دومی در حملات این تیم نقشی موثرتر از مهاجمان دارد.

قبل از بازی با نفت تهران، رویارویی با صبا در قم، ضعیف‌ترین نمایش خط حمله پرسپولیس در این فصل بود. پرسپولیسی‌ها در آن مسابقه هم به موقعیت چندانی نرسیدند اما به لطف اشتباه عجیب حامد لک گل زدند و پیروز شدند. نکته مشترک این دو مسابقه، غیبت رامین رضاییان در ترکیب پرسپولیس است. رضاییان این فصل فقط در دو بازی پرسپولیس غایب بوده و همین دو بازی، تبدیل به بدترین نمایش‌های خط حمله پرسپولیس در این فصل شدند.

مهدی طارمی آقای گل لیگ، این فصل در 5 بازی بخاطر محرومیت غایب بود. پرسپولیس در همه این بازی‌ها گل زد و در سه بازی رفت با پدیده، ملوان و برگشت با استقلال اهواز، بیشتر از یک گل هم وارد دروازه حریفانش کرد. حداقل روی کاغذ و بر اساس دو نمایش پرسپولیس مقابل صبا و نفت در دور برگشت، تاثیر رضاییان زهردار شدن خط حمله پرسپولیس حتی بیشتر از طارمی به نظر می‌رسد. به خصوص که در نبود طارمی، پرسپولیسی‌ها روی علیپور و عالیشاه و بن‌سون حساب می‌کنند اما در زمان غیبت رضاییان، بابک حاتمی تنها گزینه برانکو برای جانشینی اوست.
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-29 15:37:30
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
به نظر من طارمی اینقدر که حلوا حلواش می کنند هم مهاجم تاپی نیست
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
پرسپولیس باید نیم فصل تقویت میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر