فهرست
تغییرات دردسرساز برانکو: تعویض نکن پروفسور!
تغییرات دردسرساز برانکو: تعویض نکن پروفسور!

تغییرات دردسرساز برانکو: تعویض نکن پروفسور!

آی اسپورت - باز هم تعویض‌های برانکو،‌ صدای هواداران پرسپولیس را درآورده است. برانکو این فصل پرسپولیس بحران زده درخشان را احیا کرده و با تیمی جوان، فوتبال زیبایی بازی می‌کند و به همین دلیل بین هواداران این تیم محبوبیت بالایی دارد. با این وجود، تعویض‌های برانکو به خصوص در نیم فصل دوم پاشنه آشیل پرسپولیس بوده‌اند.

پرسپولیس در دو بازی برگشت با ذوب آهن و سایپا، تا دقایق پایانی از حریفش جلو بود اما تعویض‌های برانکو و ورود نورمحمدی یا بابک حاتمی برای تقویت خط دفاع، فشار روی دروازه پرسپولیس را بیشتر کرد و برد را از آن‌ها گرفت. بازی با تراکتورسازی هم تعویض‌های برانکو به جای کمک به پرسپولیس، باعث ایجاد فضا برای ضد حملات تراکتورسازی شد. یکی از موضوعاتی که درباره تعویض‌های برانکو مطرح می‌شود، خالی بودن دست او روی نیمکت ذخیره‌هاست. پرسپولیس بر خلاف بسیاری از رقبایش نیمکت قدرتمندی ندارد اما تصمیمات برانکو و نوع استفاده او از همین ذخیره‌ها، نشان داده سرمربی پرسپولیس میانه خوبی با تعویض کردن ندارد.

دیروز و در بازی با نفت تهران هم علیرضا نورمحمدی، بازیکن تعویضی پرسپولیس مقصر اصلی هر دو گل خورده این تیم بود. برانکو در کنفرانس مطبوعاتی توضیح داد بیرون کشیدن ماریچ تصمیمی اجباری بوده اما دیگر تعویض او یعنی ورود بن‌سون به جای احمدزاده، ربطی به اجبار نداشت. برانکو در دقایق پایانی برای زدن گل برتری، تصمیم گرفت بن‌سون را وارد زمین کند و به جای بیرون بردن طارمی و علیپور که نمایش ضعیفی داشتند، فرشاد احمدزاده را بیرون کشید. حضور احمدزاده در سمت راست و کمک او به بابک حاتمی، باعث شده بود وحید امیری نفوذ موفقی از سمت چپ نداشته باشد اما بعد از بیرون رفتند احمدزاده، امیری با حاتمی تنها شد و هر بلایی خواست، سر او و نورمحمدی آورد.

اگر تعویض‌های برانکو از بازی‌های این فصل پرسپولیس حذف شوند، تیم او صاحب امتیازات به مراتب بیشتری می‌شد. شاید بهتر باشد در دو هفته باقی مانده، برانکو دست از تعویض کردن بردارد و تا دقیقه آخر، به ترکیب تیمش دست نزند.کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-29 16:18:23
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
دستش رو نیمکت خیلی خالیه
پرززز
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۸
مشکل برانکو نیست پرسپولیس رو نیمکت بازیکن همسطح بازیکنان فیکس فقط یکی دونفر داره بقیه سطح کیفی پایین تری دارند
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۰۰
تعویض ها تعویض های اجباری بودند. نورمحمدی فاجعه اجباری بود. بنسون هم که جواب نداد
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
نورمحمدى هروقت وارد بازى شد عملاً یار دوازدهم حریف بوده ، بابک حاتمى هم که دیگه گفتن نداره .. حقیقتاً نیمکت پرسپولیس غیر از دروازهبان قابل قبول و نورالهى عملاً تعطیله
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۷
بیرون کشیدن احمد زاده اشتباه محض بود وقتی فوروارد ها تغذیه نمیشن بیشتر کردنشون چه کمکی میکنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر