فهرست
عکس روز: اشک های سوشا از آزادی تا درفشی فر
عکس روز: اشک های سوشا از آزادی تا درفشی فر

عکس روز: اشک های سوشا از آزادی تا درفشی فر

آی اسپورت- پرسپولیس در دیداری که سوشا مکانی عملکرد زیاد خوبی نداشت با دو گل مغلوب نفت شد تا صدر جدول را در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ از دست بدهد.مکانی حداقل روی گل اول واکنش خوبی نداشت و به همین دلیل هم پس از پایان بازی بیش از سایرین ناراحت بود.پرسپولیسی ها که پس از بازی با اتوبوس از ورزشگاه آزادی تا درفشی فر رفتند و از آنجا که خودروهای شخصی خود را پارک کرده بودند راهی منازل خود شدند.سوشا مسیر آزادی تا درفشی فر را با چشمانی اشکبار در اتوبوس سپری کرد. در این بین تنها کسی که به مکانی دلداری داد، برانکو ایوانکوویچ بود که از او خواست خودش را مقصر باخت نداند و روحیه اش را برای ادامه لیگ حفظ کند.
هواداران پرسپولیس هم در صفحات مجازی حسابی از خجالت دروازه بانشان درآمدند و عصبانیت باخت را بر سر او خالی کردند. 
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-29 18:09:44
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
سوشی خیلی بی جنبه هست. اصلا فهم و شعور نداره
4 & 6
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۲۵
فقط حمایت،حمایت از همه بازیکنا به ویژه سوشا، بازی تمام شد اما هنوزقهرمانی دست خودمونه گسترش رو بزنیم قهرمانیم
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۳۶
استقلال تو چند هفته اخیر هم با اس اس خوزستان بازی کرده و هم با پرسپولیس و به گواه کارشناسان داوری در برنامه های مختلف در هر دو بازی از داوری متضرر شده. مقابل اس خوزستان وقتی یک صفر جلو بود, گل تساوی اس خوزستان روی اشتباه داور به ثمر رسید و در دربی هم پنالتی های استقلال نادیده گرفته شد و بازیکن پرسپولیس اخراج نشد. این اشتباهات عجیب داورها در بازی های ۶ امتیازی علیه استقلال اتفاقی است؟
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۴۹
خخخ
-
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۰
آقای طرفدار استقلال داربی بالا می رفتید پایین می آمدید حریف پرسپولیس نبودید تیمتان بد ارنج شده بود و تعویض هایتان افتضاح بود سمت چپتان اتوبان بود و کادر فنی تان تماشاچی محض، پس باختتان را به گردن داور نیاندازید و خدا را شاکر باشید بابت نتیجه ه چون تفاوت کیفی دو تیم خیلی بیشتر از دو گل بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر