فهرست
واکنش تارتار به مصاحبه‌ی دروازه بان تیمش: مصاحبه‌ی فروزان را نخواندم!/ بازیکنانم بی‌انگیزه بودند؛ بررسی می‌کنیم
واکنش تارتار به مصاحبه‌ی دروازه بان تیمش: مصاحبه‌ی فروزان را نخواندم!/ بازیکنانم بی‌انگیزه بودند؛ بررسی می‌کنیم

واکنش تارتار به مصاحبه‌ی دروازه بان تیمش: مصاحبه‌ی فروزان را نخواندم!/ بازیکنانم بی‌انگیزه بودند؛ بررسی می‌کنیم

آی اسپورت- روز گذشته و در یکی از هشت دیدار همزمان لیگ برتر فوتبال کشورمان تیم نفت تهران توانست تیم گسترش تبریز را با حساب 4 بر یک شکست دهد تا به صدر جدول رده بندی صعود کند. البته با توجه به حساسیت جدول تمامی تیم هایی که برد و باخت برای شان تاثیر نداشت در برابر حریفانشان با جان و دل بازی کردند تا امیر قلعه نویی از اهواز اعلام کند شاهد یک روز فوتبالی پاک در کشورمان بودیم. راه آهن با ابراهیم زاده توانست پرسپولیس را متوقف کند تا این تیم از کورس جا بماند، ملوان تا لحظات آخر سپاهانی ها را اذیت کرد و مستحق شکست نبود و سایپا هم توانست تیم فجر که در معرض سقوط است را متوقف کند . با توجه به شرایط جدول بهترین نتیجه را تیم نفت گرفت که هم یه پیروزی خوب را بدست آورد و هم آوراژ گلش را بهتر از تیم فولاد کرد و بی انگیزه ترین تیم هم گسترش فولاد بود. 
اما پس از پایان مسابقه محسن فروزان دروازه بان تیم گسترش فولاد جنجالی ترین مصاحبه ی روز را انجام داد و بعضی از بازیکنان تیمش را متهم به کم کاری و تبانی کرد. وی در این باره اظهار کرد که بعضی از بازیکنان تیمش در زمین راه می رفتند . و هم چنین ادامه داد امروز روزی بود که بعضی از هم تیمی هایش پول حلال سر سفره هایشان نبرده اند!
البته که محسن فروزان به مصاحبه های جنجالی و پر حاشیه معروف است اما این  مصاحبه شک و شبهات را درباره این بازی زیاد کرد.
در اولین واکنش مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد  امروز تمامی بازیکنان و کادرفنی تیمش را جریمه کرد. 

هم چنین صبح امروز مهدی تارتار در مصاحبه با آی اسپورت اعلام کرد مصاحبه ی روز گذشته ی فروزان را نخوانده است و بنابراین درباره ی آن نظری ندارد. تارتار وقتی با اصرار ما مبنی بر اینکه چنین مصاحبه ای را فروزان انجام داده و نظر شما در صورت صحت این مصاحبه چیست!؟ گفت: من هم قبول دارم بعضی از بازیکنان تیمم در بازی دیروز بی انگیزه ظاهر شده اند! اما در این باره حتما بررسی می کنیم
البته به نظر تارتار بیشتر در حال مشورت گرفتن از اطرافیانش است برای آنکه با یک موضع رسمی در بین رسانه ها حاضر شود. سرمربی گسترش فولاد به نوعی در حال وقت گرفتن است تا بتواند این قضیه را جمع و جور کند.
البته نکته ای که در این میان وجود دارد روی گل اول نفت مقصر اصلی شخص محسن فروزان بود که گل بدی را دریافت کرد. اما روی سه گل بعدی خط دفاعی گسترشی ها بیشتر حکم نظاره گر را داشتند. هر چند که اصلا نمی توان با استناد به این گل ها برای این دیدار حکمی را صادر کرد.
به هر حال این اتفاقات باعث می شود تیم فولاد در روز آخر مسابقات کار سختی را در برابر همتای گسترشی اش داشته باشد و البته نفت تهران در صورت قهرمانی، جام بی حرف و حدیثی را به خانه نبرد. 

     
آی اسپورت
2014-04-07 11:59:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر