فهرست

انگیزه قلعه نویی برای بردن استقلال: چرا مرا نخواستید؟

آی اسپورت - امیر قلعه نویی. حالا ژنرال تبدیل به مهم ترین چهره استقلالی ها شده است. مردی که زمانی موفق ترین مربی فوتبال کشورمان محسوب می شد دو سال بدون جام را در استقلال پشت سر گذاشت تا دیگر هیچ کسی موافق ماندن او در استقلال نباشد.
امیر امیدوار بود که مدیران استقلال به او برای سومین فصل متوالی هم اعتماد کنند و وعده داده بود که در صورت ماندن در استقلال یک تیم رویایی درست خواهد کرد اما رای آبی ها، نماندن ژنرال بود تا او مجبور به ترک تیم محبوبش شود.
امیر که مقطعی بسیار کوتاه هم در ملوان بود، با تراکتورسازی بازگشت فوق العاده ای به سطح اول فوتبال کشورمان داشته. درست است که او در جام حذفی مقابل استقلال پرویز مظلومی شکست خورد اما تراکتورسازی اینروزها یکی از بهترین تیم های فوتبال کشورمان شده که هم در لیگ و هم در لیگ قهرمانان آسیا، نتایج بسیار خوبی می گیرد.
تراکتورسازی هفته آینده باید به تهران بیاید تا با استقلال بازی کند و قلعه نویی مثل هر شخص دیگری اهمیت این بازی را به خوبی درک کرده. او می داند که خیلی از هواداران تیم سابقش امیدوارند که او به استقلال " راه" بدهد اما قلعه نویی اتفاقا برای بردن پرویز مظلومی انگیزه بالایی دارد و می خواهد نشان دهد که بی اعتمادی استقلال به او، اشتباه بوده. باید منتظر یک دیدار بزرگ را در ورزشگاه آزادی کشید. جایی که امیر و شاگردانش نقش مهمی در تعیین قهرمان لیگ خواهند داشت.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-30 08:42:37
نظر دهید

۲ نظر
رضا ترک اوغلی
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۱۵
خدایی دمش گرم... خوب حاشیه های تیراختور رو جمع کرد و تیم رو راه انداخت. ثابت کرد تیم بزرگ مربی بزرگ میخواد!
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۵۰
یک تبانی دیگه تو راه...مکتب کیسه یعنی تبانی فتوشاپ دروغ و قهرمانی به هر قیمتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر