فهرست
چهره روز: بیرانوند، پرسپولیسی محبوب استقلالی ها
چهره روز: بیرانوند، پرسپولیسی محبوب استقلالی ها

چهره روز: بیرانوند، پرسپولیسی محبوب استقلالی ها

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند قرار بود نیم فصل به پرسپولیس منتقل شود اما این انتقال انجام نشد با این حال وی بارها پرسپولیسی بودن خود را اعلام کرد.
 این مسئله باعث شد پیش از بازی پرسپولیس برابر نفت استقلالی ها بیرانوند رامتهم کنند که قصد دارد در این بازی به نفع قرمزها بازی کند و احتمالا عملکرد ضعیفی خواهد داشت.
حتی به صفحه شخصی بیرانوند در اینستاگرام نیز حمله شد تا به این شکل تحت فشار قرار بگیرد و جالب اینکه به گفته خود بیرانوند، حتی مربیان نفت نیز تا حدی به عملکرد وی شک داشتند و مطمئن نبودند که او بهترین عملکردش را ارائه کند.
 گلر پرسپولیسی نفت اما بهترین عملکردش مقابل قرمزها بود و به تنها دروازه بانی تبدیل شد که توانست مقابل تیم هجومی برانکو کلین شیت کند.
 نفت در روز خوب بیرانوند پرسپولیس را شکست داد تا استقلال بتواند دوباره صدرنشین شود و حالا موضع استقلالی ها نسبت به این گلر تغییر کرده تا جایی که در صفحه اینستاگرام او می توان پیام های تشکر آمیز آبی ها را تماشا کرد.منبع: جام نیوز
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-30 08:46:54
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۵۶
نه داریم خرش می کنیم
فرناز
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۴۹
شاید اگر این همه وقت کشی نمی کرد هیچ هوادار پرسپولیسی هم ناراحت نمی شد
چون بالاخره بازیکن نفت ـه درستش هم همین بود ولی این پست فطرت کثیف عین 90 دقیقه وقت کشی کرد ...
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۴۸
ما پرسپولیس هستیم به تاکتیک و فوتبالمون می نازیم نه به تبانی و حعل و فتوشاپ.خوشحالیم که بازیکنان پرسپولیس پاک هستن و با ما تبانی نمی کنن...تفاوت بیرانوند و میداوودی رو ببینید...تمام بازکنان سابقمون جلوی ما گلزنی کردن یا بهترین عملکرد رو داشتن نمونش سید جلال و بیرانوند اما امثال شریفات و می داوودی رو ببنید !اینها اتفاق نیست بلکه ریشه در خیلی چیزها داره...ریشه درنوجوانیی ریشه در زمان انتخاب ابنکه هوادار چه تیمی بشی و چه مکتبی رو انتخاب کنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر