فهرست
خبر ویژه: ورود نهادهای نظارتی به ماجرای «جیووا»
خبر ویژه: ورود نهادهای نظارتی به ماجرای «جیووا»

خبر ویژه: ورود نهادهای نظارتی به ماجرای «جیووا»

آی اسپورت - چندی پیش اعلام شد که فدراسیون فوتبال با شرکت «جیووا» برای تأمین البسه تیم‌های ملی به توافق دست یافته و قرار است این شرکت به‌ جای آل‌اشپورت اسپانسر تیم‌های ملی شود و 15 اردیبهشت مراسم رونمایی از آن صورت گیرد. اینکه «جیووا» که در بین تیم‌های ملی فوتبال دنیا، تنها تیم «مالت» از آن استفاده می‌کند، چگونه اسپانسر تیم‌های ملی ایران شده موضوعی است که حساسیت نهادهای نظارتی را برانگیخته است. این اتفاق مشابه همان چیزی است که درباره آل‌اشپورت رخ داد.
علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در تاریخ 12 دی ماه سال 94 و پس از جلسه با مسئولان آل‌اشپورت اعلام کرد که این شرکت برای سه سال دیگر اسپانسر تیم ملی شده است. بعد خبر رسید که نهادهای نظارتی روی این موضوع حساس شده‌اند. در پی اعلام این خبر در تاریخ 16 دی ماه سایت فدراسیون فوتبال در خبری جالب‌توجه و در حالی که چهار روز قبل از آن از قول کفاشیان اعلام شده بود آل‌اشپورت اسپانسر البسه تیم ملی شده؛ برای جذب اسپانسر فراخوان داد.
اکنون این اتفاق به شکلی دیگر تکرار شده است. فدراسیون فوتبال در حالی «جیووا» را به عنوان اسپانسر تیم ملی معرفی کرده که برای نهادهای نظارتی این سؤال پیش آمده که چگونه این قرارداد بسته شده است. در فاصله 4 روز مانده به رونمایی از برندی که خیلی‌ها آن را در شأن تیم ملی نمی‌دانند، ورود نهادهای نظارتی درباره ابهام در این قرارداد، ممکن است «جیووا» را به سرنوشت آل‌اشپورت دچار کند.

منبع: تسنیم
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-30 10:09:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر