فهرست
دفاعیه میداوودی: حرفی نمی‌زنم؛ همه مرا می‌شناسند
دفاعیه میداوودی: حرفی نمی‌زنم؛ همه مرا می‌شناسند

دفاعیه میداوودی: حرفی نمی‌زنم؛ همه مرا می‌شناسند

آی اسپورت - بعد از اینکه ابراهیم صادقی کاپیتان سایپا شایعه درگیری لفظی با میلاد میداوودی را تکذیب کرد خود این مهاجم هم این شایعه را رد کرد. او از خودش دفاع کرد و گفت همه تلاشش را در بازی با استقلال انجام داده است. میداودی گفت:« من نمی دانم باید در واکنش به این صحبتها چه بگویم. همه مرا در این فوتبال می شناسند و دیگر نیازی نیست که خودم را ثابت کنم. من به عنوان یار تعویضی به زمین رفتم و تمام تلاشم را برای رسیدن تیمم به گل انجام دادم، حالا هرچه می خواهند بگویند. فقط یک موقعیت بود که من شوتم را زدم و به بیرون رفت. آیا این اتفاق چیز عجیبی است؟ این حرفها به من نمی خورد و بگذارید هر چه دوست دارند بگویند. نمی خواهم جوابی به این آقایان بدهم.»
میداوودی درباره ماجرای درگیری با صادقی هم گفت:« اصلا چنین چیزی نیست و می توانید این موضوع را از سایر بازیکنان و کادرفنی هم سوال کنید. من در رختکن با هیچ کس مشکلی نداشتم و ندارم.»
 
کد خبر: 9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-30 10:30:53
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
لنگیا عودتشونه چرت بگن
میثم
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۲۹
برات متاسفم...اگر استقلال قهرمانم بشه روسیاهی برای تو زغاله خجالت بکش آقای بی معرفت به چه قیمتی با احساسات سی میلیون ادم بازی می کنی که چی؟ بری استقلال!!!!!! به خدا اگر ارزش داشته باشه این کارات.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر