فهرست

کفاشیان: پارسال به کی روش پیشنهاد تمدید قرارداد دادم

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه کی‌روش در نشست خبری روز گذشته گفته بود پیشنهادی برای تمدید قرارداد به او نشده است اظهار داشت: من خودم با کی‌روش صحبت کردم و پیشنهاد تمدید قرارداد را به او دادم اما مشکلی که در این میان وجود دارد میزان دستمزد او و دستیارانش است که ما باید به دلار پرداخت کنیم.

کفاشیان افزود: اگر دولت کمک نکند نمی‌توانیم مبلغ قرارداد این مربی را تامین کنیم چرا که هزینه‌ها خارج از توان مالی فدراسیون فوتبال است.

وی درباره اینکه کی‌روش تمدید قراردادش را شایعه خوانده بود به تسنیم گفت: اینگونه نیست و من با او صحبت کردم، به هر حال دستمزد او باید اضافه شود و سالی 4،5 میلیون دلار باید به او و دستیارانش پرداخت کنیم. شرایط مالی فدراسیون به گونه‌ای نیست که در این برهه بتواند چنین پولی را به کی‌روش پرداخت کند. تاکنون نیز کار را به سختی جلو برده‌ایم اما نمی‌توانیم بیش از این هزینه کنیم و دولت باید به ما کمک کند.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که آیا 5 میلیون دلار برای یک سال به کی‌روش پرداخت می‌شود تصریح کرد: این مبلغ شامل دستمزد او، دستیارانش و پاداش‌هایی است که برای آنها در نظر گرفته می‌شود. من از سال گذشته با کی‌روش برای ماندنش پس از جام جهانی 2014 صحبت کرده‌ام و به او پیشنهاد ماندن داده‌ام اما بزرگترین مشکلی که وجود دارد این است که پول کافی برای تمدید قرارداد نداریم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر مذاکرات با کی‌روش به نتیجه نرسد و این مربی پس از جام جهانی ایران را ترک کند چه کسی جایگزین او خواهد شد، خاطرنشان کرد: هنوز در این باره تصمیمی نگرفته‌ایم و باید ببینیم شرایط چگونه پیش می‌رود.

     
آی اسپورت
2014-04-07 12:19:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر