فهرست
بیانیه کنایه‌آمیز پرسپولیس؛ با وجود "برخی" مسایل تلاش می کنیم
بیانیه کنایه‌آمیز پرسپولیس؛ با وجود "برخی" مسایل تلاش می کنیم

بیانیه کنایه‌آمیز پرسپولیس؛ با وجود "برخی" مسایل تلاش می کنیم

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای از هواداران پرسپولیس تقدیر و ابراز امیدواری کرد، با تلاش اعضای تیم و با وجود بعضی مسائل در جریان رقابت‌های لیگ، حمایت مثال زدنی آنها با کسب نتایج لازم در بازی‌های باقیمانده جبران شود. در این بیانیه آمده است: هواداران پرسپولیس بار دیگر با حضور مثال‌زدنی، پرشور و شعور خود در ورزشگاه آزادی، به رغم پاره‌ای بی‌مهری‌ها، با ۹۰ دقیقه تشویق بی‌امان دیگر، باعث افتخار و سربلندی پرسپولیس و مباهات فوتبال ایران شدند.
حضور گرم هواداران در تمام طول فصل کم نظیر، بلکه بی‌نظیر بوده است و جای بسی تقدیر و تشکر دارد. تردید نداریم که بهترین تقدیر از این محبت و تعصب بی‌پایان کسب نتایج در خور شأن نام پرسپولیس است. تمام همت و تلاش باشگاه و تیم، تحقق این هدف در دو بازی آینده خواهد بود تا با وجود پاره‌ای مسائل که در جریان مسابقات وجود دارد و در آخرین هفته بازی‌ها نیز شاهد آن بودیم، موجبات شادی و سرور هواداران فراهم آید.
شکی نیست که پرسپولیس بزرگ در دو بازی باقیمانده فصل نیز حمایت حداکثری خود را به رخ خواهند کشید و اراده و تصمیم راسخ اعضای تیم را نیز برای حضور هر چه بهتر در دو بازی آینده شاهد خواهیم بود. اعضای کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس بی‌صبرانه در انتظار جبران نتیجه بازی قبل خود هستند و به یاری و خواست خدا این اراده و همت در سایه حمایت هواداران به نتیجه مطلوب منجر خواهد شد. سرخپوشان چه در گفت‌وگوهای رسمی و چه در صحبت‌های شخصی خود بر قول و قرارشان با کاپیتان فقید تیمشان و وعده‌ای که با هواداران داشتند تاکید داشته و آماده‌اند تا از تمام وجود خود مایه بگذارند. امید است به یاری خدا و با حمایت هواداران، درایت کادر فنی و همت بازیکنان شاهد توفیق سرخپوشان در این بازی‌های باقیمانده باشیم.
 
کد خبر: 9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۷  
آی اسپورت
2016-04-30 12:36:07
نظر دهید

۷ نظر
4 & 6
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۲
3 میال وجود دار:1-داوری 2- تبانی آشکار امثال میداوودی و فلاح زاده و کیانوش رحمتی-3-بسیج همگانی علیه پرسپولیس،لازم به ذکر است اخیرا باشگاه ذوب آهن هم به عضویت این بسیج در آمده اند
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۷
منظورشون همون کثافتکاری ترکی ت دربیه؟
لنگ حقیر صغیر
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۵۸
خجالت اوره. همه کار کردن برای این تیم منفور بی ریشه بی هویت بنگلادشی, بازم دهنتون بازه فینال اسیا ندیده ها؟
اشکان
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
من نمیدونم واقعا چه کسی میشینه این کامنت ها رو تایید میکنه که هر دفعه خبری از پرسپولیس میخوایم بخونیم باید کثافات لغوی یکی دو نفر و تو کامنتا ببینیم مطالبی که همش دروغ بی ادبی و لمپنانه است.یعنی کامنت جمع کردن انقدر براتون مهمه که هر آشغالی رو تایید میکنین حتی اگر سراسر توهین و افترا باشه ؟وافعا متاسفم برای کسی که مسوول کامنتاس !
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۷
موانع؟؟؟؟ همه دارن بازی میکنن که لنگی ها قهرمان بشن قشنگ
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
تا کی می خواین کتمنتهای این مجنون روانی رو که بعد از 4 تایی شدن به تیمارستان برگسنته بود رو منتشر کنید به خدا قسم اکر یک بار دیگه بیای اینجا و چند تا کامنت پشت سر هم بزاری دهنم رو باز می کنم هر چیزی ازش در اومدد نثارت می کنم..ببچه قرتییقتی فرناز چسطورت و الگوت باشه همین قدر هم باید بیشرم و جاکش باشی
سجاد
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۲
کیسه کش برو رو سایلنت که بوی کثیف تبانی و ننگش برا همه اشکار شده...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر