فهرست
اصفهانیان: هم پنالتی استقلال درست نبود، هم گل نفت
اصفهانیان: هم پنالتی استقلال درست نبود، هم گل نفت

اصفهانیان: هم پنالتی استقلال درست نبود، هم گل نفت

آی اسپورت - در حالیکه مسعود عنایت رئیس دپارتمان داوری بروز اشتباهات داوری در بازی‌های مهم هفته بیست و هشتم لیگ برتر را رد کرده است اما فریدون اصفهانیان رییس کمیته‌ داوران فدراسیون فو‌تبا‌ل بروز چند اشتباه مهم را تائید کرد. اصفهانیان گفت:« در این هفته‌ اشتباه‌هایی داشتیم. مثلا در بازی پر‌سپولیس با نفت کمک داور در صحنه گل اول نفت به اشتباه آفساید مهاجم نفت را اعلام نکرد. در تصاویر تلویزیونی مشخص است که گل در موقعیت آفساید به ثمر رسید. هر چند بعضی داوران می‌گویند که اگر در بازی بودند احتمالا همان تصمیم را می‌گرفتند.  
او ا‌دا‌مه‌ داد: در بازی استقلال و سایپا در صحنه‌ای که داور پنا‌لتی‌ اعلام کرد مدافع سایپا توپ را می‌زند و بعد به صورت طبیعی با مهاجم استقلال برخورد می‌کند. داور شاید در زاویه‌ای بوده که این برخورد را خطا تشخیص داده، ولی پنا‌لتی‌ استقلال به اشتباه اعلام شد.
عنایت در بخشی از صحبت‌هایش هم عذرخواهی کرد و گفت باید به داوران اعتماد شود:«داور هم مثل همه انسان‌ها ممکن الخطاست. ما حتی نمی گوییم جایز الخطا و به آنها جواز اشتباه کردن نمی‌دهیم، اما همه باید به داوران اعتماد داشته باشند و بدانند که آنها دوست دارند که قضاوت عادلانه داشته باشند. با این حال گاهی اشتباه‌هایی از داوران رخ می‌دهد که ما هم بابت آنها شرمنده می شویم.»
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-30 13:43:19
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶
چرا در مورد پنالتی روی سجاد چیزی نگفت؟
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۵۷
معلوم نیست تو قر داسیون چه خبره عنایت هم پنالتی استقلال و گل نفت درسته اصفهانیان پنالتی استقلال و گل نفت درست نیست
سرور لنگ
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
باشه بهش میگم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر