فهرست
بررسی قهرمانی لیگ‌های مختلف: ایران مثل لالیگا!
بررسی قهرمانی لیگ‌های مختلف: ایران مثل لالیگا!

بررسی قهرمانی لیگ‌های مختلف: ایران مثل لالیگا!

آی‌اسپورت- سه هفته تا پایان فوتبال باشگاهی زمان مانده است. از ایران گرفته تا لیگ‌های معتبر اروپایی. همه و همه تا سه هفته دیگر به پایان می‌رسد. حالا همه‌جای دنیا منتظر معرفی تیم قهرمان لیگ هستند. قهرمانانی که در خیلی از لیگ‌ها از همین حالا مشخص شده. حتی تیم‌های مثل پاریسن‌ژرمن از هفته‌ها قبل جشن قهرمانی‌شان در لوشامپیونه را گرفتند.


لوشامپیونه 
در لیگ فرانسه پاریسن‌ژرمن با 89 امتیاز، اختلاف سی‌امتیازی با لیون و موناکو ایجاد کرده. از هفته‌ها قبل در این لیگ دیگر جذابیتی برای قهرمانی وجود ندارد. تا جایی که اختلاف تیم دوم جدول با پاریسن‌ژرمن از اختلاف امتیازی این تیم با منطقه سقوط بیشتر است. 


لیگ جزیره
لسترسیتی با 76 امتیاز تا ساعتی دیگر می‌تواند قهرمانی‌اش را به طور رسمی قطعی کند. تاتنهامِ 69 امتیازی در تعقیب این تیم است. از همین حالا می‌توان قهرمان لیگ جزیره را هم لسترسیتی دانست.


بوندسلیگا
مطابق انتظار بایرن‌مونیخ‌ قهرمانی‌اش در لیگ را قطعی کرده است. بایرن 81 امتیازی هفت امتیاز بیشتر از دورتموند دارد و با این فاصله امتیازی قهرمانی بایرن‌مونیخ از همین حالا قطعی است.


سری آ
یوونتوس 85 امتیاز آورد. قهرمانی این تیم از هفته قبل جشن گرفته شد. ناپولی 73 امتیازی دیگر شانسی برای قهرمانی ندارد.لالیگا و لیگ ایران
بارسلونا 82 امتیاز، اتلتیکو 82 امتیاز، رئال‌مادرید 81 امتیاز در لالیگا. حالا لیگ اسپانیا تنها لیگ جذابی است که در این هفته‌ها دیدن دارد. قهرمانی هنوز مشخص نشده و تنور لیگ داغ است.

استقلال، استقلال خوزستان، پرسپولیس با 51 امتیاز. لیگ برتر ایران هم سه هفته جذاب را پیش رو دارد. کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-30 14:22:28
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۵۵
دو هفته جذاب ، نه سه هفته!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر