فهرست
افشاگری علیه آقای اخلاق: جلالی 1.200 بست اما 630 ثبت کرد!
افشاگری علیه آقای اخلاق: جلالی 1.200 بست اما 630 ثبت کرد!

افشاگری علیه آقای اخلاق: جلالی 1.200 بست اما 630 ثبت کرد!

آی اسپورت- این ماجرا را می‌توانیم افشاگری روز بدانیم. جایی که سرمربی اخلاق‌مدار سایپا دستش رو شده که قرارداد واقعی اش با آنچه که در سازمان لیگ ثبت شده، زمین تا آسمان فرق دارد. مدیر باشگاه سایپا بیت‌الله رضایی با انتقاد از عملکرد مجید جلالی اظهار کرد:‌ آن زمان که قرارداد یک میلیارد و 200 میلیونی می‌بستید مدیرعامل باشگاه شاخصه داشت؟ چرا اگر من شاخصه نداشتم قرارداد امضا کردی؟ همان زمان که می‌دانستید امکانات باشگاه ما چه چیزهایی است؟ برایم جالب است بعضی وقت‌ها می‌گفتید که اگر لباس تیم سفید بود یا برق نمی‌رفت ما بازی را می‌بردیم.این در حالی است که اگر به سایت سازمان لیگ برویم متوجه می‌شویم که قرارداد مجید جلالی در سازمان لیگ 630 میلیون تومان ثبت شده است. باید دید مجید جلالی که در این سال‌ها داعیه فوتبال پاک و مبارزه با فساد در فوتبال را دارد، نسبت به این حرف ها چه واکنش نشان می‌دهد. 
  ۴  
آی اسپورت
2016-04-30 15:00:20
نظر دهید
۴ نظر
ملوانی
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
یعنی خنگ تر از شما وجود نداره بابا یه کمی از اون مغزتون کار بکشید . قرارداد کل اعضای کادر فنی رو با هم جمع بزنید ببینید چقدر میشه
یک میلیارد و دویست میلیون جمع کل قرارداد کادر فنیه سایپاست .
تیم هایی مثل سایپا مثل استقلال و پرسپولیس نمیتونند دو جور قرارداد داشته باشند چون حسابرسی دارند اگر هم داشته باشند مدیرشون نمیاد علنی اعلام کنه چون مقصر اول خودش میشه و و پدرش رو در میارند .
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۳
معلمی بسته مورینویی گرفته
محسن د
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۵۸
هنوز هم مرد اول اخلاق در فوتبال ایران است.این که یه دفعه رسانه ها خودجوش بر علیه جلالی مطلب میزنند عجیبه.آخه نه داعیه تیم ملی داره نه شانس برای سرخابیها. اعتراض ها و نقدهای جلالی هم کاملا بجاست.فقط یک مشت دلال کثیف برای زمینگیر کردن جلالی هزینه میکنند و البته قلمهای ناپاک می‌نویسند.
مجید
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
2سال پیش من بعنوان یک هوادار معمولی فوتبال و البته استقلال در همین سایت ای اسپورت زمانیکه جلالی به عنوان سرمربی انتخاب شد کاملا نسبت به ایشان موضع مخالف داشتم وبخصوص بعد از بازی تیم ملی با نیجریه و بعدها ان هجمه معروف کانون مربیان در ارتباط با نوشتن بیانیه علیه کی روش-- دلیل من خیلی ساده بود مربی باشی و با تیم های خوب لیگ بازی کنی بعد در مقیاس بالاتر با تیم ملی نیجریه و آرژانتین تیم کشورت مردانه بایستد و فاجعه به بار نیاد بعد در رسانه عمومی بگی این که فوتبال نبود و ما همین هستیم که ترجمه اش میشد مربی با سواد خارجی نیاورید که کلاه ما پس معرکه خواهد بود یک میلیارد پول یا مفت که هیچ 200 میلیون هم به ما گندم نماهای جو فروش نخواهند داد! کسی که ادعای مدرن بودن داشته باشد اما دشمن مدرن ها باشد این دلایل من برای داشتن موضع نسبت به امثال این اقا بود او با گرفتن پول میلیارد بردش را کرد اما بدبخت انهایی که تیمشان 12 جدول و هزینه این پول از مشتریان پراید معلوم الحال که بایستی جبران شود اما امیدوارم با کنکوری کردن انتخاب مربیان و وادار کردن انها برای اموزش مستمر و مداوم خود این پول های یا مفت به کیسه هر بی لیاقتی ریخته نشود --اوغر بخیر اقای جلالی !! حال شما چطوره-- حال سایپا که خوب نیست!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر