فهرست
گزارش/ رد پای کادر پزشکی رئال در تشدید مصدومیت رونالدو
گزارش/ رد پای کادر پزشکی رئال در تشدید مصدومیت رونالدو

گزارش/ رد پای کادر پزشکی رئال در تشدید مصدومیت رونالدو

آی اسپورت- ستاره پرتغالی رئال بعد از مصدومیت در دیدار مقابل ویارئال تست MRI نداد و ترجیح داد خودش درمان را آغاز کند. تیم پزشکی رئال مادرید که شدیدا زیر فشار انتقادات است از رونالدو MRI  نگرفته و این در حالی است که این تست یک تست روتین برای مصدومیت همسترینگ است. این تصمیم آن ها روند ریکاوری و بهبودی پارگی ماهیچه ستاره تیم را به تعویق انداخته است. او به جای این که استراحت کند به همراه تیم به منچستر سفر کرد تا شاید در دیدار رفته مرحله نیمه نهایی مقابل سیتی حضور داشته باشد. جالب اینجاست که این اتفاق قبل از کنار گذاشته شدن او از تمرینات پیش از بازی رخ داد، یعنی او زمان تمرین متوجه شد که بازی نخواهد کرد!
بازیکن 31 ساله در دیدار مقابل ویارئال در تاریخ 20 آوریل مصدوم شد و گفته می شود که تیم پزشکی مادرید در اشتباهی بزرگ او را بلافاصله برای MRI نفرستاده است.
در نتیجه این کم کاری گفته شد که رونالدو دچار «خستگی ماهیچه» شده و فقط بازی مقابل رایو وایکانو را از دست می دهد و می تواند در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور داشته باشد.
زیدان با توجه به دستوراتی که از تیم پزشکی گرفت تصمیم گرفت و به همین دلیل در کنفرانس مطبوعاتی اش اعلام کرد که رونالدو 100 درصد به بازی برگشت مقابل سیتی می رسد.
در جلسه تمرینی در اتحاد رونالدو شرکت کرد، اما با وجود تمرینات سبکی که برایش در نظر گرفته شد او حتی نتوانست آن جلسه را به پایان ببرد. روز بازی اما او برای اولین بار MRI داد. نتیجه این بود که او دچار پارگی ماهیچه شده است.
بعد از بازگشت از منچستر تست های بیشتر روی رونالدو انجام شد. اما به جای استفاده از سانیتاس (کمپانی پزشکی ای که با رئال قرارداد همکاری دارد) ستاره رئال خودش شخصا اقدام کرد و به کلینیک روبر و پزشک آن، خواکین خوان رفت. کسی که هم ستاره مادرید را در سال 2014 هم درمان کرده بود و هم پائو گسول، ستاره شیکاگو بولز را.
حالا نوبت به کریم بنزما رسید که با مصدومیت بازی های پیش رو را از دست بدهد. ملی پوش فرانسوی هم دچار مصدومیت همسترینگ شده است و او هم به جای درمان شدن در سانیتاس نزد خوان مورو، فیزیوتراپی که تابستان گذشته از مادرید اخراج شد، رفته است و تیم پزشکی مادرید را نادیده گرفته است.
پیش از این هم در اخبار آمده بود که بسیاری از بازیکنان مادرید از تعویض کادر پزشکی تیم راضی نیستند. این هفته فلورنتینو پرس، مدیر رئال، تصمیم گرفته جلسه ای با اعضای کادر پزشکی داشته باشد و از آن ها توضیح بخواهد.
این اولین بار نیست که تیم پزشکی مادرید درباره درمان رونالدو و اقدام به موقع برای انجام تست های پزشکی روی او تصمیم اشتباه می گیرد.
آوریل سال گذشته این کادر درباره بنزما اعلام کرد که دچار کشیدگی جزئی ای در زانوی پایش شده است، اما در نتیجه این اشتباه این بازیکن دچار آسیب دیدگی شدیدتری شد و 7 روز مصدوم شد.
در ماه نوامبر، سرخیو راموس، کاپیتان مادرید، اعتراضش به عملکرد تیم پزشکی را رسانه ای کرد و اعلام کرد که بازیکنان به این تیم پزشکی اعتماد ندارند.

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کد خبر 9404

 
 
     
آی اسپورت
2016-04-30 15:24:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر