فهرست
گزارش روز: بی‌انضباط، بداخلاق، بی‌اعصاب؛ مثل پرسپولیس!
گزارش روز: بی‌انضباط، بداخلاق، بی‌اعصاب؛ مثل پرسپولیس!

گزارش روز: بی‌انضباط، بداخلاق، بی‌اعصاب؛ مثل پرسپولیس!

آی‌اسپورت- حاشیه، بی‌اعصابی، عدم تمرکز، فشار ناشی از قهرمانی، لذتِ شیرجه از مهم‌ترین دلایلی است که پرسپولیس را در این فصل بالاتر از پانزده تیم دیگر در صدر جدول خشن‌ترین تیم لیگ قرار می‌دهد. بازیکنان پرسپولیس در این هفته‌ها با وجود کنترلِ برانکو، باز هم بازی‌گوش نشان دادند. این بازیکنان اسیر حواشی شده‌اند و حتی از شادی بعد از گل‌شان هم کارت می‌گیرند. همچنین فشار ناشی از بازی تماشاگرپسند این بار را روی دوش تیم گذاشته که با کسب جام، این فصل‌شان را تاریخی‌تر کنند. آن‌ها به خصوص در دقایقی که موفق به پیش افتادن بازی نشده‌اند، بی‌مهابا به بازیکن حریف حمله می‌کنند و خارج از جریان بازی کارت می‌گیرند. همین که دو خط جلوی پرسپولیس بیش از هفت برابر دفاع و دروازه‌بانانش کارت زرد گرفته نشان از درگیری‌های غیرفوتبالی تیم می‌دهد. پرسپولیس بیشتر از دو برابر آخرین تیم لیگ هم کارت گرفته است. سه دروازه‌بان پرسپولیس هنوز هیچ کارت زردی نگرفتند و فقط دوبار اخراج شدند که اتفاقا هر دو کارت قرمز هم در جریان بازی و به خاطر خطای بیرون از محوطه جریمه دریافت شد. حتی مدافعان پرسپولیس در کنار دو کارت قرمزی که گرفتند، هفت بار هم با اخطار داور مواجه شدند. هر چند که هر دو کارت قرمز بنگر و نورمحمدی به دلیل بدرفتاری با بازیکن حریف بود و ربطی به خطای فنی نداشت. عجیب‌تر از بیست‌وهفت کارت زردی که خط میانی این تیم کسب کرده، 23 کارت زردی است که مهاجمان پرسپولیس گرفتند. خوب است که بدانید هافبک‌های پرسپولیس هنوز اخراج نشدند ولی مهاجمان تیم دو بار کارت قرمز گرفتند. احمدزاده با هشت کارت، طارمی هفت، عالیشاه پنج کارت بداخلاف‌ترین بازیکنان فصل پرسپولیس بودند. بازیکنانی که همگی در خط جلوی تیم حضور دارند. 


همین که تفاوت کارت زردهای پرسپولیس در خطوط تهاجمی با اختلاف 43تایی بیشتر از مدافعان و دروازه‌بانانش است نشان از فنی نبودن این کارت‌ها دارد. ولی مرور در نتیجه بازی‌هایی که پرسپولیس یکی از بازیکنان اصلی‌اش را نداشته نشان می‌دهد که پرسپولیسی‌ها باید بیش از پیش حواس‌شان به نقشی که در پرسپولیس دارند باشد. هر گاه یک بازیکن اصلی پرسپولیس در ترکیب حضور نداشت، این تیم هم نتیجه لازمه را کسب کرد. معمولا هم به دلیل بداخلاقی و دایو، پرسپولیس را به این روز دچار می‌کردند. 
کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-30 17:05:36
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۳۸
داوران چی؟مثلا کجای جهان کارت زردی که به رضائیان داده شد رو نشون میدن تا از بازی نفت محرومش کنن؟ یل کارتی که به طارمی دادن تا بازی اس اهواز ور از دست بده..؟داوران برای به دست آوردن دل 4 تایی ها چه که نمی کنن؟!تو نویسنده 4 تایی هم بعد 4 گل پیدا نبود حالا با تبانی و داوری زبون در آوردید اما بدونید 4رم میشید آخر لیگ
-
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۵۳
بازیکنان پرسپولیس بایدتوچندتاجبهه بجنگن ازداورگرفته تاسآززمان لیگ وفدراییون تانشریه هاهمه شدن دشمن پرسپولیس
ان شاءالله بافهرمانی پایان فصل تودهنی محکی به همشون میزنیم
خداباماست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر