فهرست
شما بنویسید: چرا این همه حمله به بختیار؟
شما بنویسید: چرا این همه حمله به بختیار؟

شما بنویسید: چرا این همه حمله به بختیار؟

آی‌اسپورت- در چند روز اخیر دوباره شاهد حمله اینستاگرامی به یک سلبریتی بودیم. این بار «بختیار رحمانی» مورد حمله کاربران مجازی قرار گرفت. هر چند که هنوز دلیلی برای این اتفاق به طور واضح پیدا نشده ولی از کامنت‌های پرسپولیسی‌ها می‌شود حدس‌هایی زد. کاربران پرسپولیسیِ اینستاگرام بر این باور بودند که بختیار رحمانی به زودی وارد مجموعه استقلال می‌شود. او همواره جز گزینه‌های خرید استقلال بود ولی هیچ‌وقت مصاحبه یا واکنشی به این موضوع نشان نداد که باعث این همه هجمه شود. بختیار در این فصل هم پس از بخشش قلعه‌نویی و بازگشت دوباره به تراکتورسازی از تاثیرگذارترین چهره‌های تیم بود. البته تنها اشتباه بختیار مقابل استقلال اتفاق افتاده بود. او توپی که قصد دور کردن داشت را به سمت شهباززاده فرستاد تا دروازه تیمش باز شود. حالا همین اشتباه این ترس را در دل پرسپولیسی‌ها به‌وجود آورد. 
پرسپولیسی‌ها امیدوارند با برد تراکتورسازی مقابل استقلال به صدر جدول برسند. غافل از این که تراکتورسازی برای آسیایی شدن نیاز به این برد دارد. بدون توجه به حریف رو در رو و این که پرسپولیسی‌ها به این برد نیاز دارند.

نظر شما در مورد این حمله اینستاگرامی چیست؟ بختیار در دیدار این هفته ضعیف‌تر از همیشه خواهد بود؟کدخبر: 9407
  ۱۷  
آی اسپورت
2016-04-30 18:32:24
نظر دهید
۱۷ نظر
-
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۳۹
پرسپولیسین دیگه
فرهنگ ندارن
-
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
فرهنگ 2500 ساله غنی ما این عملو ایجاب کرده
-
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۱۵
چون میداوودی و شریفات و کیانوش رجمتی تبانی کرن..چون تبانی تو حون کیسه هست...چون 4 گل بدجوری 4تایی ها سوزونده و علناً تبانی می کنن
-
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۲
اون اشتباه رو سینا عسوری انجام داد نه بختیار. چرا دروغ میگی؟ بعداینکه اصلا اشتباه هم کنه, مگه حامد لک مقابل پیروزی اشتباه نکرد؟
تراکتوری با فرهنگ و فهمیده
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۱
لنگی پاره پاره...
مسعود بهنودی زادگان ایل خانی
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۱
پارس سگ. لنگ سگ. کیسه سگ
اسمان
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۵
زنده بادبختیاربهترین بازیکن تیراختور.
-
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
تبانی تو ذات لنگیای چوبله ای ۴تایی ۶تایی فینال عاصیا ندیده ی محمدان بنگلادشی, لنگی از خاطرات تو دسته ۳ تهران بگو, زمین اسفالت بود؟
-
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
به این خاطر که مصاحبه کرده مصدومم و به بازی آسیایی و بازی استقلال نمیرسم! دقیقا همین الان مصدوم شده؟ بازی قبل مصدوم نبود؟؟!
-
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۲۸
به خاطر اینکه سابقه کثیفی داره! کلا همه استقلالی ها بویی از فوتبال پاک نبردند درحالیکه همیشه پرسپولیسی های سابق جلوی تیم قبلی شون بهترین بازی ها رو کردند! نمونه اش گل محمدی و بیرانوند! ولی همین بختیار بارها کمفروشی کرده یا میلاد در هفته پیش دو موقعیت صد در صد رو نزد! به این حرکات جز فوتبال کثیف چی میگن؟؟؟
-
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۵۰
خودش مصاحبه کرد و گفت استقلالی هستم
-
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۳۷
فوتبال ایران کلا کثیف هست. متنفرم از فوتبال ایران . اگر امکانش بود من حتی راضی ام تراختور در لیگ عربستان به میدان بره ولی در لیگ کثیف ایران نه.
تی تی
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۴۱
بختیار کلاه گیس پرویز و 4دق لالی مافیایی و یکجا لوله میکنه خخخخخخ مثل فصلهای گذشته بازیم این 4دق لالهای مافیایی و به گریه میندازیم.
تــــراخــــتــــور کـــبــــیــــر
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۴۷
اس دق لال تیم کثیف و بی ریشه ای هست. تماشاگران بی فرهنگ این تیم و بازم به عزا مینشونیم. اینا اینقدر بی فرهنگ و وحشی هستند که مقابل تراختور کبیر به یک کبوتر هم رحم نکردند و سرشو کندند. 4دق لالی های بی فرهنگ از هفته 29 خاطرات خوشی ندارند . تراختور کبیر4-اسدقلال1
-
يكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۲۸
چون کیسه پاره ایه و باباش تو جنگ سرباز عراق بوده و باهاش معافیت جعل کرده
مشروح
يكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۲۹
دلیلش اینه که کارت پایان خدمت جعل کرد دلیل دیگش اینه که ایشون دلش با استقلاله و اگه اضافه خدمت نخورده بود الان تو استقلال بود نه تراکتور!
-
يكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۴۰
اگر قلعه نویی می خواد برنده بشه نباید اینو بازی بده.اشتباهی که اسکوچیچ و جلالی در مورد شریفات و میداوودی کردن و چوبشو خوردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر